Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ciekawostka - SKW/SWW


Recommended Posts

Guest Mati13k

Przecież zostało napisane tutaj kilka razy, że to NIE JEST DWS.

 

3siek - u mnie w jednostce mówili, że Beryl to najlepszy karabinek (ups, przepraszam, karabin szturmowy) na świecie, oczywiście zaraz po kabeka aka. :)

Link to post
Share on other sites

Kucze, może Panowie ze zdjęcia mają ci przesłać skan strony z przydziałem służbowym z książeczki wojskowej? Człowieku, niech Ci starczy, że to SKW/SWW. Nawet osoba, która siedzi w tym o wiele głębiej niż Ty i ja potwierdziła to -.-

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

Po co te nerwy ? To że nie przyjmuje wszystkiego na słowo to chyba nie jest jakaś wielka wada. I odrazu mówie, że bynajmniej nie uważam się za znawce w tym temacie. A to że mam wątpliwości, że to jest SKW/SWW biorę stąd, że to zdjęcie pochodzi z bloga Janusza Walczaka, który był rzecznikiem DWS i dodatkowo chyba wie komu robił zdjęcia.

Edited by TheNoddingDonkey
Link to post
Share on other sites

Walczak nie jest, ani nigdy nie był rzecznikiem DWS.

Rzecznikiem DWS jest ppłk Ryszard Jankowski, a Janusz, kiedy jeszcze służył, był rzecznikiem Dowództwa Marynarki Wojennej, a następnie Dowództwa Operacyjnego SZ (ale to jest coś biegunowo odległego od DWS).

Obecnie jest dziennikarzem, a te zdjęcia robił podczas ostatniego pobytu w Afganistanie ze 3 miesiące temu, z widoczną na jednym ze zdjęć Edzią Żemłą.

Więc, bardzo Cię proszę, nie rozbijaj gówna na atomy i przyjmij do wiadomości to, co Ci pisali przedmówcy.

 

W zasadzie mógłbym napisać, że spytam Janusza komu robił zdjęcie, ale nie jest mi to do niczego potrzebne, bo ja akurat wiem, kto w tym kraju używa ACR.

Link to post
Share on other sites

W przypadku tego że był rzecznikiem DWS, to przepraszam nie doczytałem. Po prostu skoro te zdjęcia zrobił Janusz Walczak i napisał na swoim blogu, że są to komandosi z JWK to logicznym było dla mnie, że na zdjęciach są oni. Najwidoczniej się więc pomyliłem i przepraszam za próbę dyskutowania z wami na ten temat.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...