Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki G36


Recommended Posts

 

Producentem i jakością wykonania się różnią.

Tak jak napisał kolega wyżej. Używałem low capow od Boyi i były bdb :icon_wink:

Z czystym sumieniem mogę je polecić. Nie wiem jak sprawa ma się z mid capami.

też bym kupił bojce, żeby mniej pieniążków wydać. ale wyższa cena powinna dyktować wyższą jakość. ?

Link to post
Share on other sites

Mam 5 lowów boyia. 3, z ciemnego tworzywa są wykonane całkiem ok, natomiast 2 pozostałe są z tworzywa jaśniejszego, a ich wykonanie jest okropne.

wygląda na to, że te na sklepie są wykonane z jaśniejszego. Kupiłbym je bo są tanie, ale nie chce później narzekać, bo czytałem też, że boyie nie trzymają się dobrze w karabinie. hm

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U mnie to samo co u Rengi'ego . Mam 2 lowcapy od boyi które wchodzą bez kliknięcia, i po popchnięciu do przodu wypadają. Wygląda to prawie tak jak zmiana magów w FN FAL w COD: MW2

 

Panowie z gietkami aresa/umarex -->Czy wy też macie ze stockowymi magami problem, że nie podają kulek? Miałem tak od nowości, później, dużo później coś mnie ruszyło żeby go psiknąć silikonem, i śmigał(na dwóch skręceniach cały mag, wyplułem w ten sposób ok. 10k kulek), po czym mag mi się zapiaszczył i nie kręcił wcale. No to rozkręciłem, wyczyściłem dokładnie, złożyłem. I kręcić się kręci, ale dzieje się to co poprzednio - poda kilka kulek na semi i przycina. Czy przyczyną może być nadmiar oleju silikonowego?

Edited by Igorbien
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o hicapy do g36 to z czystym sumieniem mogę polecić Classic Army - miałem przyjemność użytkować takowy przez krótki okres czasu - pasował do gniazda idealnie, i tak samo podawał kulki. Niestety - cena. Z kolei hicapy aresa/stara - odradzam. To co wyprawia stockowy woła o pomstę do nieba, poza tym że pasuje idealnie to kulek nie podaje ni cholery. Znaczy się podawał - przez krótki okres czasu, po smarowaniu silikonem. Po czyszczeniu już nie. Być może jeszcze spróbuję delikatnie nasmarować zębatki smarem, może to pomoże. Ale generalnie odradzam. Co do JG - jutro idę do sklepu po jednego hicapa tejże firmy. Wiem że pasuje całkiem nieźle, a jak podaje - będę miał szansę się przekonać. Poza tandetnymi zaczepami nie słyszałem na jego temat złych opini, tak więc jak okaże się że dobrze podaje to czemu miałbyś go skreślać? Miałem jeszcze lowcapy od boyi - pasują fatalnie, wyglądają.. tandetnie, ale najważniejsze że podają perfekcyjnie - zero suchych strzałów.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem dzisiaj tego JG. Co prawda jeszcze nie ładowałem go kulkami i nie strzelałem, ale jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne jest cud, miód i orzeszki. Ciemna, matowa obudowa, zero nadlewek, zero skrzypienia, nic się nie rusza, nie stuka, nie hałasuje. Po prostu ideał. Do gietki wchodzi z "kliknięciem", tylko ze w przeciwieństwie do stockowego nie skrzypi(ruszać się delikatnie rusza w przód, ale raz że nie wypada, a dwa że jutro potraktuję gniazdo izolką, i nie powinno już nic się gibać. Postaram się też zrobić filmik żeby na własne oczy zobaczyć różnicę z magami

Edited by Igorbien
Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Spiłować. Trochę roboty z tym jest ale potem gładko wchodzą/wychodzą. Aż zbyt gładko bym powiedział, dlatego lepiej zabezpieczyć się gumkami. Tak jak w życiu;)

 

P.S.Pamiętaj, żeby nie przesadzić i nie spiłować elementu trzymającego mag w gnieździe bo będziesz miał luzy po włożeniu maga do gniazda.

 

Tak to wygląda mniej więcej (estetyka nieistotna bo i tak będzie malowanie):

 

https://zapodaj.net/b668ee1ad4132.jpg.html

Edited by malin2k2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...