Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IPSC AA - Wrocław


Recommended Posts

Czy ktoś będzie się wybierał na trening organizowany przez WKS

 

Było wczoraj Niestety koszty jaki na wstępie trzeba ponieść są dosyć spore :( Wpisowe 400 zł plus składki Dalej szukamy jakiejś miejscówki aby spokojnie trenować. Wszelkie sugestie i pomoc mile widziana.

 

Dla osób niezrzeszonych w WKS wpisowe na trening to 40 zł. Nie wiem jak z bronią i amunicją.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za każdy trening. Nie wiem jak z ludźmi nieposiadającymi własnej broni.

 

Miejscówki, gdzie dokładnie szukacie?

Może próba założenia sekcji AIPSC przy WKS, ewentualnie dołączenia do sekcji dynamicznej.

Pewnie wtedy trzeba by się zapisać do WKS, ale trzeba też zapytać czy składka roczna jest jednakowa dla posiadaczy i nieposiadaczy broni palnej do celów sportowych.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o WKS będę jeszcze rozmawiał o możliwość stworzenia skrzydła "pneumatycznego", Zobaczymy może coś z tego wyjdzie. Co do miejscówki. To jest mi potrzebne jedno lud dwa zamknięte pomieszczenia w których na spokojnie moglibyśmy zainstalować na stałe tory. Niestety ze względu na specyfikę gazików, muszą to być w miarę ciepłe lokum. Jeśli chodzi o samą lokalizacje to jest mi to obojętne, aby we Wrocławiu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Panowie zapraszam na Polish Open. Dwa dni strzelania na ciekawych torach. Będzie dodatkowa klasa, dla ludzi którzy dopiero startuja w tej dyscyplinie. Więc nie będzie potrzebne ukończenie kursu.

Możesz podać więcej szczegółów odnośnie tej dodatkowej klasy. Trzy razy brałem udział w zawodach AA. Czy łapię się do tej klasy?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Co jest Panowie (i Panie) - nikogo nie interesuje fakt, że w końcu chcemy profesjonalnie podejść do AA IPSC - stworzyć silny ośrodek na Dolnym Śląsku, połączyć strzelania AA IPSC z IPSC (palne) - ??????? :icon_evil:

Zero odzewu !!

Jak chcecie siedzieć przy PC i grać CS i inne "stonki" - to Wasz wybór. Mozecie też pisać brednie o sprzęcie i wywalać kasę na nic nie warte repliki - niech Wam doopy rosną - ale może jednak warto sprobować ????? :icon_lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Koledzy, w Polkowicach (Polkowice 59-100) odbywają się spotkania treningowe IPSCAA. Na chwile obecną zajęcia odbywają się na opuszczonej strzelnicy, która będzie w niedługim czasie reaktywowana i odbudowana do strzelań pneumatycznych. Zapraszam na stronę facebook DYNAMIC SHOOTING POLAND , gdzie znajdują się informacje o spotkaniach. Pozdrawiam wszystkich Jacek Milewski

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...