Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Border War 5 - Czechy


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ale co z tego jak i tak narazie po biletach... Ale jakby był taki cały polski TF albo dwa no to by było po ruskich :icon_razz:

Na border 4 było sporo Polaków w TF, ja byłem w ekipie przeciwnej, a naszych rodzimych przeciwników spotkałem raz jedyny w offzonie - prosili by ktoś trzeźwy im do miasta po wódkę skoczył....

 

Ponaglenia do zapłaty rozesłano w zeszły weekend, 10 dni jest na to, pewna cześć się rozmyśli lub nie zapłaci - standard, czyli na bank ruszy w grudniu 2 edycja biletów (zapewne po 45-50 euro).

 

Trasa dojazdu jest prosta - choć na poprzedniej edycji były zakrętki, bo sporo dróg budowano/remontowano, z tego co wiem, to skończyli, lub dokańczają (na kwiecień powinni skończyć), więc utrudnień nie powinno być. Cisnąć drogą na Zgorzelec i omijać niemieckie granice ;p

 

@macmax

mam potwierdzenie i gotowe bileciki dla naszej 5, bukuj miejsca w namiocie ;] Jedziemy w polskiej panterce wz93

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeśli ktoś ma dylemat czy być w PAZ czy TF zdecydowanie powinien się zapisać do TF :maniak_luzik:

dokładnie ;p

wszelkim wielbicielom starship trooper itp polecamy TF

natomiast wszelkich niereformowalnych terrorystów zapraszamy do PAZ, wolę biegać z ryjkiem pomalowanym niż w nocniku na głowie

Link to post
Share on other sites

Wszelkim terrorystom z PAZ:

Do zobaczenia po drugiej strony lufy ^^

a normalnie zakradnę się po cichu i ci marchewkę (zastruganą) w tą lufę wsadzę ;p

 

Co do nakryć głowy, to berety, chusty i wszelkie inne wynalazki były rezerwowane dla terrorystów i bojówkarzy (w tym wydaniu PAZ), natomiast TF mięli nosić hełmy - zdarzali się kolesie którzy nosili hełmy na bejzbolówkach,poza tym obecne wymogi dla TF:

MEF Units

Body cover: ACU, Multicam, Desert Camo

Head cover: Boony Hat, Patrol Cap, in ACU, Multicam, Desert Camo or/and (preferably) helmet

 

17th Regiment Grand Zagra

Body cover: All types of Green woodland camouflage, with helmet!

Head cover: Helmet mandatory!

 

ZABRONIONE dla TF: Green camo Patrol caps and boonyhats Barrets, Shamags, Patrol caps and boony hats in any green camo including olive, Face camo.

 

Innymi słowy - wskazany lub wręcz wymagany nocnik/hełm.

PAZ - oczywiście odwrotnie

Wszystko w temacie.

 

Pany, uwaga, dla tych co przespali:

16 grudnia o godz. 20:00 mają się pojawić bilety z 2 serii na bordera 5. Ilość oczywiście będzie ograniczona, na szczęście słowa nie ma że mają być droższe, wiec 40 eurasów powinno być. Mają być jeszcze bilety "LAst minute" - ale zapewne drożej i w okolicach lutego.

 

Co ciekawe, mają jakieś problemy z Paypalem, więc obecnie preferują przelewy z banku do banku - niby wyjdzie taniej, bo nie ma tych 4% prowizji, ale różne nasze banki różnie traktują przelewy zagraniczne w obcej walucie. Najpierw napisali o tym ogólnie, a później w odniesieniu do biletów "Last minute", sam do końca nie wiem jak to rozumieć.

Link to post
Share on other sites

Jak tak właśnie czytam to to MEF Units w sumie jak dla nas (bo u nas umundurowanie to Multicam/Camogrom), choć właśnie jest napisane że można w czapce śmigać ale chętnie było by widzieć w hełmie. Natomiast w 17th REG to już obowiązek, ale tam to jakieś woodlandy i inne marpaty. A dalsza część trochę się kłóci z całością bo już nie można niby w ogóle... Tak to rozumiem. Ahh Ci Czesi...

Link to post
Share on other sites

Paradoksalnie noszenie hełmów ułatwia rozpoznawanie się obu stronom choć działa raczej na korzyść PAZ ( jak widzimy hełmy strzelamy :maniak_killer: ) , w zeszłym roku było trochę zamieszania i pretensji bo: " powinni być w hełmach a nie byli i strzelali .... :maniak_strach: " Rozpoznawanie się po kamuflażu działa dobrze w dzień na łące ( pamiętasz Mendi niemieckie natarcie ? :icon_lol: ) ale w lesie lub pod wieczór nie działa nawet na łące.

Pomorze przyjeżdża w czwartek do południa, bo tylko w czwartek jest piwo alkoholowe :maniak_OK: , a do 12.00 w piątek trzeba wytrzeźwieć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...