Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Roni92 i problemy z wyciszonymi głowicami Ultimate


Recommended Posts

Dobra, nie prześcigajmy się juz w jechaniu po koledze Ronim. Miejmy nadzieję, ze pojął już, iż pobłądził i wróci na właściwą drogę. Bo w sumie jeszcze nie zapytał "co należy własciwie zrobić by problem się nie powtórzył?". Jak zapyta to grzecznie podpowiemy, prawda chłopaki? :-D .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

tez jestem z Warszawy i bbmax nie uchodzi za jakis super serwis. Kolega oddal tam replike na naprawe kabli i sie okazalo, ze replika podzialala 100 kulek i potem przerywala znowu. niby kable byly zle ulozone i naprawili. juz sie tam nie pojawie. wiec nie dziw sie, ze cos sie zepsulo.

Link to post
Share on other sites

Hmm ciekawe że kolega Ronni najeżdża na głowice ultimate... Właśnie wmontowałem wyciszoną głowicę tej marki w połączeniu z głowicą cylindra v3 promyka i też niby nie miało pasować. Wszystko ładnie się zazębia, mam zaje... super szczelność włączając połączenie głowica+dysza (dysza też promyk) O brzmieniu całości już nie wspomnę. I o dziwo nie urwało mi tłoka... Ciekawe, może i mnie ultimate płaci za takie komentarze??

 

Lufy w ręce nie miałem więc się nie wypowiem.

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

Właśnie wmontowałem wyciszoną głowicę tej marki w połączeniu z głowicą cylindra v3 promyka i też niby nie miało pasować.

 

Czytaj Ronie ze zrozumieniem. Piszę właśnie, że wyciszona głowica ultimate w połączeniu z głowicą cylindra promyka ładnie sie dała złożyć, a Ty nadal swoje...ehhh

Link to post
Share on other sites

Głowice ultimatu są ok, tylko głowica tłoka troche grubsza jest niż inne wyciszone. A tak w ogóle to nie wyciszają, prawie żadna różnica w porównaniu ze stockowymi, więc szału nie ma.

 

 

Jest różnica nie duża ale jest... trzeba umyć uszy xD

Przy płaskich głowicach jest taki trzask na końcu, przy tych z "grzybkiem" masz taki dźwięk jakbyś strzelił na płaskich tylko zakrył delikatnie ręką tłumik(wylot powietrza) przez co traci się ten trzask. Jeśli się mylę to przepraszam, ale u mnie w replice taka różnica występuje :icon_biggrin:

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

W SCAR'e Luk..., ekhm moim te glowice dzialaja idealnie, replika może nie jest nieslyszalna, ale kultura zmieniła się na plus. I jakoś tloka nie zjadla. Jeśli te części u Roniego nie dzialaja bez przeróbek, to moze po prostu on ma chińską, shitową replikę?

Link to post
Share on other sites

Może poprostu nie zauważa tej różnicy, nie jest ona jakaś strasznie wielka, no ale jednak "trzask" znika. Jak dla mnie BOMBA ^^.

 

Jest różnica nie duża ale jest... trzeba umyć uszy xD

Przy płaskich głowicach jest taki trzask na końcu, przy tych z "grzybkiem" masz taki dźwięk jakbyś strzelił na płaskich tylko zakrył delikatnie ręką tłumik(wylot powietrza) przez co traci się ten trzask. Jeśli się mylę to przepraszam, ale u mnie w replice taka różnica występuje

 

Teraz już jestem pewien xD, bo nie tylko u mnie tak działa :hahaha:

Link to post
Share on other sites

W SCAR'e Luk..., ekhm moim te glowice dzialaja idealnie, replika może nie jest nieslyszalna, ale kultura zmieniła się na plus. I jakoś tloka nie zjadla. Jeśli te części u Roniego nie dzialaja bez przeróbek, to moze po prostu on ma chińską, shitową replikę?

Bo ja mam to założone w cm.036 więc raczej replika do najwyższej półki nie należy. Jednak w tej chwili kultura pracy jest bardzo miła dla ucha. O dziwo odkąd pamiętam zawsze była na wysokim poziomie (nawet na chińskich płaskich głowicach). Nie wiem, być może kwestia złożenia?? Dobre smary??

Link to post
Share on other sites

@Rodnath:

Kałaszki, a w szczególności cm036 są ciężkie do wyciszania ;)

 

 

@Gecko:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale stockowy tłoczek oryginalnie nie ma przedostatniego ząbka. Właśnie przedostatni ząb jest najczęstszą przyczyną awarii, dlatego niektóre tłoki są już go firmowo pozbawione, a w reszcie ręcznie je wycinamy ;)

 

P.S

Cieszę się, że SCAR dalej chodzi idealnie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Co do kolegi Roniego, to chyba wiem co mógł tam włożyć. Jeśli musiał piłować grzybek na głowicy, to myślę, że kupił wyciszoną głowicę tłoka i standardową głowicę cylindra. To by tłumaczyło wszystkie problemy. Jeśli się mylę to przepraszam kolegę Roniego. Jeśli jednak to prawda, to co za serwisant musiał być w tym sklepie.

 

@Roni: Czy mógłbyś podać link do części które kupiłeś?

 

@ptaq1234: Mam tę głowice - http://www.asg.com.p...mate,p,4293.php. Jak widzisz jest to wyciszona głowica, i trzeba było spiłować to cuś na czole, aby pasowała do mojego gb.

 

Roni ale to nie wina głowicy tylko tego że twój producent nie trzyma standardu TMa wg którego robione są części.
@Roni92: Rozumiem w takim razie:D Być może masz jakiś inny szkielet GB, bo ja miałem okazję rozkręcać wczoraj chińskie AK74 i wydaje mi się że kształt jest ten sam (chyba że cypel po prostu za duży)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...