Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Deltashop


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś tam jeszcze kupuje?

Ja kupiłem :-).

 

Znalazłem ten portal i wątek o sklepie, więc wiedziałem jakie jest ryzyko... kupiłem niedrogie (kilkadziesiąt zł) fanty, z których jeden był tylko w Deltashop - inaczej musiałbym zamówić za granicą, więc zdecydowałem, że zobaczę co będzie :-).

 

Zamówienie dostałem :-).

 

Zamówiłem w środę przed tygodniem, wysyłka po dwóch dniach w piątek (więc w miarę O.K. - miałem sklepy z innych branż gdzie było dużo gorzej), przyszło w poniedziałek.

Link to post
Share on other sites

19 marca zamówiona przez stronę sklepu lufa, gumka i dystanser, zapłacone payu. Tego samego dnia telefon ze sklepu, że lufy nie mają. Decyduję się na zwrot kasy za lufę i wysłanie reszty. Przesyłka pocztą polską doszła w 3-4dni, zwrot kasy 11 dni. Kontakt telefoniczny ok. Dla mnie minus za brak towaru, który jest w ofercie jako dostępny, reszta okej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po raz kolejny zamawiam coś ze sklepu deltashop, tym razem łożyska 7mm JBU.

Produkt widnieje jako dostępny, ale po dwóch dniach od złożenia zamówienia dzwoni do mnie pracownik sklepu z informacją, że niestety ich nie mają.

 

To nie pierwsza taka sytuacja kiedy sklep ma wystawione na sprzedaż coś czego nie mają. W innych przypadkach ZAWSZE były inne problemy jak np wysyłka/kompletowanie paczki trwające tydzień lub otrzymanie nie tych produktów, które zamawiałem.

 

Nie polecam...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Moje pierwsze zakupy w Deltashop.pl i opinia jak najbardziej pozytywna. Szybka realizacja i wysyłka + bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy za 2 wycofane produkty przeze mnie. Do tego duży plus za to, że dostałem paczkę droższych kulek niż zamówione. Na pewno jeszcze zrobię u nich zamówienie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No i znowu się skusiłem na promke. Wynikł problem w sumie z mojej winy, ale na maile nie odpisują. Pod nr. telefonu słyszę tylko: "jesteś pierwszy w kolejce" i mnie rozłącza. Co za "miszcz" to wymyślił to ja nie wiem. Infolinia na której nie można poczekać na połączenie tylko zrywa połączenie i wysłuchuje się tą piękną regułkę od nowa sto razy.

 

Czytając inne komentarze, to wygłąda to tak jakby pracowali tam ludzie o zupełnie innym podejściu, bo jedni mają obsługę miód malina, a inni się boksuja tygodniami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Uważajcie na Allegro, Sklep Airsfot HQ należy do tego samego właściciela, w zasadzie to jest Deltashop, znowu się naciąłem na nich na Allegro.

Wysyłka w ciągu dwóch dni roboczych ... taaaa ... dobrze że to tanizna to se zamówię gdzie indziej ale wkurzające bo chciałem mieć na weekend. Zero komunikacji jak zwykle z resztą.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Dorzucę jeszcze jeden kamień od siebie, może ktoś się uchroni przed tym sklepem. Zdecydowanie nie polecam. Przez miesiąc się z nimi próbowałem dogadać w sprawie głupiego selektora do AK. Dopiero po długim nagabywaniu udało mi się odzyskać pieniądze. Dlaczego paczka nigdy nawet nie wyruszyła w drogę w tym czasie, nie wiem.

Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów a ze strony firmy cisza w temacie, sami się nie odezwą. Jedyny kontakt z tą firmą udało mi się złapać przez facebooka. Jakaś parodia sklepu, nie wiem jakim cudem jeszcze nie zbankrutowali, chyba że zarabiają na ludziach, którym nie chce się odzyskiwać pieniędzy za niezrealizowane zamówienia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...