Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Deltashop


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja miałem śmieszną przygodę z tym sklepem:Zamówione wieczorem ,na następny dzień wysłana konwersja do SWD.Po wysyłce towar przychodzi normalnie podajże po 2 dniach.A w przesyłce coś jakaś złączka do motoroli .Okazało się że kurier pomylił paczki więc nie mam nic do sklepu.Wzorowy kontakt ,omówione zdarzenie i za 2 dni kurier z właściwą przesyłką (odebrał tą złączkę)a w ramach rekompensaty 10 dodatkowych kapsuł co2 które się przydały.Więc plus dla sklepu minus dla ich kuriera.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kontakt mega! Kamizelka TMC która kosztowała mnie nieco ponad dwie stówki w przeciwieństwie do ACMa z tego przedziału cenowego świetnie dopasowała się nawet na takiego chudzielca jak ja, do tego jest w pełni modułowa czego nie mogę powiedzieć wyrobach innych chińskich producentów (99% takich produktów zawiera wszyte na stałe ładownice na stanagi). Jak dla mnie jakość produktów TMC oferowanych przez Deltashop jest airsoftowym ideałem jeśli chodzi o przeciętnych graczy nie uczęszczających na super mega taktyczne turbo milsimy. Co do wysyłki, paczka wyszła ze sklepu koło godziny 20 w poniedziałek, dzisiaj, czyli we wtorek następnego dnia nie zdążyłem zjeść śniadania, a już bawiłem się zamówionym sprzętem. Jedyny problem jaki napotkałem to "linie adresowe" w formularzu zamówienia, pierwszy raz spotkałem się z taką formą, jednak po przeszperaniu Googli rozwiązałem swój problem :icon_biggrin: .

Końcowa ocena sklepu - bardzo dobra

Polecam potomnym :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Właśnie odebrałem paczunię bardzo szybko trafiła w me ręce. (y) Ceny bardzo przystępne jeszcze trochę poszerzyć asortyment (który i tak bije większość naszych sklepów) i dostępność - miodzio. No i trochę mało znany sklepik a powinien być oblegany :D ja przypadkowo wpadłem na stronkę dzięki uprzejmości jednego z użytkowników. Tak czy owak to był mój pierwszy i nieostatni wydany ciężko odłożony grosz w tym zacnym sklepie ! :D no jakiś program rabatowy też by się zdał dla stałych bywalców :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jakiś czas temu zamawiałem Ptt i comtaci, był problem nie było mnie słychać gdy nadawałem. Odesłałem wszystko na gwarancje w ten sam dzień telefon informacje na temat uszkodzeń i co zostało w ramach gwarancji zrobione, na drugi dzień wszystko było u mnie z powrotem. Wymienione ptt na nowe i wszystko w najlepszym porządku. Także kolejny wielki plus dla sklepu i dla panów z obsługi. Kontakt wzorowy podejście do klienta również na najwyższym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem u nich kilka razy. Za każdym razem było szybko i sprawnie.

 

Raz przez pomyłkę wysłali mi paczkę za pobraniem (a ja brałem przelew i dodatkowo wpłaciłem im już kasę). Maila, żeby anulowali pobranie wysłałem o 8.00 a przed 10.00 dostałem dokument potwierdzający "anulowanie pobrania". Może i wysyłka była ich błędem to jednak widziałem, że problemy załatwiają od razu i dość sprawnie. Na 100% będę u nich zamawiać dalej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Zamawiałem bowmana i PTT (wymagał drobnych modyfikacji żeby działał z Dynascan mx68) rano zakup - po południu email że wysłano,następnego dnia paczka u mnie, wszystko inne gra i trybi tak jak miało być, pierwszy mój zakup w Deltashop'ie i wiem już że nie ostatni, polecam w 100%

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jako osoba, która kiedyś pracowała w hurtowni (innej niż z artykułami ASG) się wypowiem jak tam wyglądał system wysyłania towaru. W nocy ładowaliśmy towar na samochody, a rano wyjeżdżał on do klientów. Nie wiem jak działa to w Deltashopie, ale jeśli wysłałeś maila po godzinach pracy biura, a towar był już gotowy do wysyłki albo został przygotowany i wysłany zanim biuro zaczęło działać i przeczytało maila to nie możesz się czepiać.

Link to post
Share on other sites

Gratuluje zoorganizowania sklepu. Wczoraj napisałem że chciałem zmienić zamówienie. Zamiast PTT okazało się że to headset szwankuje i zmienić zamówienie na Laryngofon. Dzisiaj dostaje maila że zamówienie poszło a dokładnie PTT... "Doskonała robota"...

 

W takich sprawach się dzwoni, a nie pisze wiadomości.. :bialaflaga: Nawet jeśli było już późno to zawsze można to zrobić następnego dnia z samego rana.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Nie wysyłałem listu, a mail. Jest to błyskawiczny sposób łączności. Chyba nie wymagam za wiele że rano przydałoby się sprawdzać przed wysłaniem, nie oczekuję żeby ludzie siedzieli i co 20 sekund odświerzali pocztę. Co do dzwonienia to miałem na 7:00 pracę i tak niemogłem dzwonić rano.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem Zestaw słuchawkowy - Bowman Ztactical OD oraz Przycisk PTT U94 NEW - typ MIDLAND - wszystko przyszło ładnie zapakowane. Słuchawki jak i przycisk PTT działają bez zarzutu, jednak zostaną sprawdzone w warunkach "bojowych" ;-) być może (dopiero) w niedzielę :-). Przesyłka bardzo szybka i jeszcze dostałem gratis :-). Oczywiście polecam i na pewno będę robił tu jeszcze zakupy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...