Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mechwarrior Online


Recommended Posts

  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Ma potężne wymagania (wersja beta) mimo, że dostałem "acces" do bety to zagrałem może w ciągu roku kilka - kilkanaście razy i do momentu aż nie przesiądę się na porządnie "wykręconego" kompa to nie zaglądam więcej. Zrobiona jest jak dla mnie tak jak powinna być, problem z "ubogością" wersji mechów ale z czasem pewnie się to zmieni. Aaa i obecnie "finalna wersja" jest odpalona chyba tylko na amerykańskich serwerach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Jeśli nie planujesz mieć garażu na pierdyliard mechów to na grę możesz nie wydać ani złotówki.

Mechy oraz modyfikacje kupuje się za CBill które są nagrodą za osiągnięcia w rozgrywce, wygrane mecze etc.

 

Mechbay czyli miejsca na mechy są czasami nagrodą za weekendowe eventy, lub za osiągnięcia w konkretnym typie rozgrywki.

Mechbay, mieszczący jednego mecha, kosztuje 300 MC - jednostka wirtualnej waluty w mechach kupowana za USD.

MC można kupować w pakietach , im więcej tym taniej za 1 MC, w rozrzucie od :

1250 MC za 7 USD do 25000 MC za 100 USD.

Czyli mechbay zaczyna się od 1,68 USD za sztukę. To nie urywa dupy :)

 

W grze na początku są do wyboru mechy trialowe - nie są własnością gracza więc nie można ich modyfikować, ale pozwalają zapoznać się ze sprzętem , no i dzięki nim farmi się kasę na starcie.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...