Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JBU vs. pozostali producenci


Recommended Posts

Witam. W swoim AK (opis w profilu) siedzi sprezyna 120 JBU. Nigdy sie nie zastanawialem czy to dobra firma i wybor. Byla w TYM zestawie do AK od JBU. Sprezyna pracuje juz 2 lata i nadal trzyma to, co udalo sie wyciagnac z tego co siedzi w replice - czyli 410-413 fps. I teraz pytanie: czy te sprezyny to jakis niedoceniony wyrob, czy tez slabiej wypadają w porównaniu do innych firm?

Nadmienie, ze od Guardera jest odrobine tansza.

Edited by Wiśnia
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Witam

Widziałem już podobne tematy ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.A pytanie brzmi która z tych sprężyn będzie lepsza do m4 boyia ? bo tylko te są dostępne w specu. Chodzi mi o M130.I czy mi się mocno ROF obniży na stockowym silniczku i VB power 9,6?

Edited by Jankesmaniak
Link to post
Share on other sites

Do stokowego bojca z baterią 9.6v nie pchaj M130, nie ma sensu a tylko skrócisz żywot repliki. Lepiej uszczelnić układ (nowe Oringi, uszczelniona dysza, teflonfix jeśli trzeba, smarowanie), wydłużyć żywotność poprzez wymianę tłoka (np. http://azteko.pl/shs-tlok-15-stalowych-zebow-bl-p-2556.html), wsadzić sp120 (http://azteko.pl/sprezyna-sp120-m120-guarder-p-376.html) i wymienić kable bo stokowe są wiadomej jakości. W ten sposób replika nie ucierpi na zdrowiu i przybędzie FPS. Pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...