Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-02 Full Metal [BOYI]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Tak

2. Tak

3. Tak, w stocku podziała bardzo długo, ale po jakimś czasie wymień baterię na LiPo i gumkę HU

4. Jeśli chodzi Ci o całkowitą żywotność to mi posłużyła okrągły rok, ale przy BARDZO dobrym traktowaniu. Jeśli chodzi na ile starcza jedno naładowanie, to jest to zależne od temperatury, ale nie licząc zimy to na dwie-trzy strzelanki spokojnie starczy ;)

Link to post
Share on other sites

Jakoś na pewno, lobem czy z wiatrem :D Jeśli będzie ciągle stał i stał, to się wstrzelisz ;) Ale generalnie zasięg skuteczny 60m to tuningowane czy markowe repliki. W stockowym RK-02 możesz liczyć na 50m.

Edited by Foley11
Link to post
Share on other sites

Witam Panowie, szukałem odpowiedzi na moje pytanie w całym internecie, ale nie znalazłem zadowalającego wyjaśnienia moich wątpliwości. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy RK-01 i RK-02. Obie repliki stoją na podobnym poziomie, jeśli chodzi o wykonanie, różnica w cenie również jest znikoma (ekonomicznie wygrywa 01, o te śmieszne 50 złociszy). Pojawia się jednak pytanie - czy różnice między nimi, jeśli chodzi o zasięg, celność, ogólną przydatność "bojową" są na tyle duże, żeby zrezygnować z plusów 01, jakimi są niewątpliwie mniejsze rozmiary, czyli większa poręczność i wybrać 02? Z góry dzięki za odpowiedź :icon_smile:

 

Edit: Mam jeszcze do wyboru CM031, ale ta replika nie ma się chyba co równać z wymienionymi powyżej, prawda? Pozdrawiam.

Edited by Miuek
Link to post
Share on other sites

Witam Panowie, szukałem odpowiedzi na moje pytanie w całym internecie, ale nie znalazłem zadowalającego wyjaśnienia moich wątpliwości. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy RK-01 i RK-02. Obie repliki stoją na podobnym poziomie, jeśli chodzi o wykonanie, różnica w cenie również jest znikoma (ekonomicznie wygrywa 01, o te śmieszne 50 złociszy). Pojawia się jednak pytanie - czy różnice między nimi, jeśli chodzi o zasięg, celność, ogólną przydatność "bojową" są na tyle duże, żeby zrezygnować z plusów 01, jakimi są niewątpliwie mniejsze rozmiary, czyli większa poręczność i wybrać 02? Z góry dzięki za odpowiedź :icon_smile:

 

Edit: Mam jeszcze do wyboru CM031, ale ta replika nie ma się chyba co równać z wymienionymi powyżej, prawda? Pozdrawiam.

Obie repliki strzelają i zachowują się tak samo. CM031 nawet nie bierz pod uwagę, jeżeli stoisz przed wyborem między RK01, a RK02. Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites

"Co do body, to jeśli nie będziesz dobijał kolbą i nie będziesz używał repliki jako brakującego szczebla w drabinie, to gwarantuję, że wytrzyma przeróżne ekscesy. " Dokładnie. Też mam tą replike , już ok 2 miesiące. Narazie same plusy. Zerwał mi sie tylko gwint na lufie ale to z mojej winy zbyt mocnego dokręcenia ale to nic :)

Link to post
Share on other sites

Jedyne różnice jakie mogą być to losowość w wykonaniu chińskich replik :icon_wink: Weź tą, która bardziej Ci się podoba.

 

PS: I powtórzę jeszcze przedmówcę(żebyś miał pewność), CM031 nawet nie bierz pod uwagę.

 

Popieram :icon_exclaim:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No i chwatit, nie pchaj się w Real-capy, szybko Ci się znudzą.

Replika ASG to nie broń ostra, strzelanie pojedynczą kulką jest troszkę masochistyczne, wystarczy że na drodze kulki pojawi się cienka gałązka, duży liść a już trajektoria zmienia się diametralnie.

Najsensowniejsze strzelanie ASG to krótkie serie 2-4 kulek, a zatem magazynek powinien mieścić 2-4 razy kulek więcej niż oryginał ostry. Długi czas używałem Low-capów, teraz "przesiadłem" się na Midy. Ładuję je do ok. 3/4 pojemności co daje mi pojemność niemal 3-krotną w stosunku do ostrej wersji (magazynek ostry MP5 - max 30 naboi, do Mida ładuję 80 kulek).

Link to post
Share on other sites

szukałem już znalazłem tylko lowy

 

No to załaduj do lowa tyle kulek, ile wchodzi do reala :icon_wink:

 

Replika ASG to nie broń ostra, strzelanie pojedynczą kulką jest troszkę masochistyczne, wystarczy że na drodze kulki pojawi się cienka gałązka, duży liść a już trajektoria zmienia się diametralnie.

 

Racja. Za to w CQB już się można w lowy bawić, tam za wiele rzeczy kulce nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

A moja trzyma się już półtora roku, przestrzelone spokojnie z 15k kulasów i nigdy nie miałem z nią problemów, mimo strzelania na mrozach -15. Także wszystko zależy od tego, jak małe żółte rączki wszystko poskładały. Warto jeszcze wspomnieć, że wymieniłem w nim kable i springa na troszkę słabszego, bo m120 no i siedzi mosfet, co ratuje styki :icon_smile:

Edited by qbin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...