Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adapter kolby M4 do AK Temat ogólny


Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedyś była dostępna u Chińczyków plastikowa prowadnica kolby wraz z adapterem do kałaszy właśnie od APS i do replik systemu VFC. Teraz chyba już nie ma, bo sam nie mogę znaleźć.

 

Najlepiej zrobisz kupując prowadnicę kolb M4 i pierścień na tą prowadnicę. Pierścień szlifujesz tak, by wchodził ciasno i pewnie do korpusu a prowadnicę przewiercasz tak, by po założeniu jej na obsadę kolby można było włożyć śrubę, która będzie wszystko ładnie ściskać. Gdzieś na forum zamieściłem fotki, jak to u mnie wygląda.

Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanie odnośnie tego:

http://www.taiwangun.com/kolba-skladana-do-m4-m15-m16-z-adapterem-do-ak-p-j

A mianowicie czy można zamontować to do historycznej cymy 28 a jeśli się da to czy tą kolbe na prowadnicy można zdjąc i zastąpić tą:

http://www.taiwangun.com/ergonomiczna-kolba-taktyczna-mod-3-dark-earth-acm

 

Proszę o nie pisanie postów typu "po co psuć wygląd ak" lub że to lepiej sprzedać i kupić nową.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Papierem ściernym. Ścierasz, przymierzasz, ścierasz, przymierzasz. I tak cały czas. Mając szlifierkę kątową czas zabiegu to kilka minut.

 

Tylko no właśnie, Ty masz replikę standardu TM, więc taki trik nie wyjdzie :/. Wybacz pomyłkę. Musisz niestety polegać na adapterach. Adapter King Armsa jest solidny.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...