Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adapter kolby M4 do AK Temat ogólny


Recommended Posts

Hm? Jeżeli masz na myśli samą kolbę to jedynie ramową i pełną składaną od AK-74M. Ale to nie ten temat :D.

 

A jeśli użyłeś skrótu myślowego, to nie wiem, co musiałbyś wykonać. Nie miałem możliwość dokładnie przyjrzeć się tyłowi Suki. Na ASGShopie widziałem kiedyś adaptery z możliwością złożenia, więc jest nadzieja ;).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Będzie pasował. Co zaś się tyczy montażu to przykro mi, ale naprawdę nie można napisać nic innego poza "odkręć śrubki, zdejmij starą, załóż nową, dokręć śrubki", bo CM 037 to replika w systemie Marui i adapter jest do systemu Marui.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wymyśliłem sobie, że być może ciekawie (dla ortodoksów kwestia dyskusyjna ;) ) byłoby wrzucić do mojego leciwego RK-03W (jest to "druga pierwsza wersja", czyli ta z otworami wentylacyjnymi w drewnie jednak jeszcze nie ze stalowym korpusem) kolbę od M4.

 

Ale..

 

Problem polega na tym, że nie mogę nigdzie dokopać się do rozwiązania, które pozwoliłoby na sensowny montaż tego typu kolby w sposób pozwalający na złożenie jej na lewy bok korpusu (tak jak ma to miejsce w przypadku oryginalnej). Systemy TM odpadają bo jak wiadomo BOYI to kopia VFC i na ich systemie się opiera. W związku z tym mam proste pytanie:

 

Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? :D

Link to post
Share on other sites

Cenna wskazówka, przynajmniej wiem czyich postów szukać. Przekopałem sporą część forum w poszukiwaniu rozwiązań i "mignęła" mi w zasadzie jedynie wzmianka o mocowaniu kolby M4 na zawiasie od RK-05, niestety bez szczegółowego opisu.

 

Dzięki wielkie za podpowiedź.

Edited by krystol
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...