Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezśnieżna Zima IX ? BATTLEFIELD 23-02-2013


Recommended Posts

Oczywiście żadnych zastrzeżeń, impreza była jak najbardziej udana, byli terminatorzy i tego nie da się ukryć, no ale cóż poradzić. Oczywiście za rok również liczę na tak miłą i fajną zabawę. Czekam na więcej zdjęć bo na tych dotychczas mało razy się pojawiłem ;)

 

Szkoda że na sam koniec skręciłem kostkę heh.

Chciałbym podziękować tym co mnie podnieśli dwa razy, sam bym nie dał rady. Dzięki chłopaki :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda że na sam koniec skręciłem kostkę heh.

Chciałbym podziękować tym co mnie podnieśli dwa razy, sam bym nie dał rady. Dzięki chłopaki :icon_smile:

 

Z dwojga złego lepiej skręcić kostkę na końcu imprezy, niż na początku, nieprawdaż?

 

Po pierwszym upadku tak dziarsko stanąłeś na uszkodzonej nodze, że przez ułamek sekundy byłem przekonany, że wszystko jest ok... Po chwili jeszcze raz Cię podnosiliśmy ;)

Zdrowiej! ;)

 

Biorąc pod uwagę ilość fotografów i filmowców, to dziwię się, że jeszcze nie jest tutaj gęsto od galerii ;)

Link to post
Share on other sites

Z dwojga złego lepiej skręcić kostkę na końcu imprezy, niż na początku, nieprawdaż?

 

Po pierwszym upadku tak dziarsko stanąłeś na uszkodzonej nodze, że przez ułamek sekundy byłem przekonany, że wszystko jest ok... Po chwili jeszcze raz Cię podnosiliśmy :icon_wink:

Zdrowiej! :icon_wink:

 

No tak lepiej na końcu niż na początku. Tak wyszło. że chciało się iść ale się nie mogło ;). Dziś już lepiej, jutro będzie jak nowa, dzięki jeszcze raz :)

Link to post
Share on other sites

Osobiście mam spory niedosyt. Brak mi tradycyjnych klimatów LARPowych, gdzie jacyś cywile, gdzie wioska ? Mam wrażenie że w tym roku było na odwal się, czyli my tu, a wy tam. Sory pany, ale poziom w tym roku mierny.

Plus to tradycyjne arabskie mordki, a i tych coraz mniej.

Pamiatka : rozwalona warga i trochę krwi podczas szturmu jamnika :icon_evil: czyli było dobrze :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Osobiście mam spory niedosyt. Brak mi tradycyjnych klimatów LARPowych, gdzie jacyś cywile, gdzie wioska ? Mam wrażenie że w tym roku było na odwal się, czyli my tu, a wy tam. Sory pany, ale poziom w tym roku mierny.

 

Niestety masz rację. Ostatnia "dobra" odbyła się przed edycją kambodżańską, po niej niestety tendencja spadkowa.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie impreza na dobrym poziomie, jednak scenariusz z flagami zbyt mało rozbudowany szkoda, że nie było misji pobocznych również brakowało ludności cywilnej. Co nie zmienia faktu, że i tak dobrze się bawiłem i widzę że nie tylko mnie zawiodła replika :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

"Osobiście mam spory niedosyt. Brak mi tradycyjnych klimatów LARPowych, gdzie jacyś cywile, gdzie wioska ? Mam wrażenie że w tym roku było na odwal się, czyli my tu, a wy tam. Sory pany, ale poziom w tym roku mierny.

Plus to tradycyjne arabskie mordki, a i tych coraz mniej."

Na te i wiele innych spraw może odpowiadać Muryn, "my" jako orgowie też mamy prace i swoje rodziny, osobiście w piątek skończyłem poligon a w sobote byłem już na imprezie. W tym roku byłem orgiem, starej ekipy już nie ma, widziałem tylko Rudego, Ikarego, Wolfa i może jeszcze jakieś pięć twarzy które znałem. Pamiętajcie że klimat na takich imprezach robią ludzie, czyli WY i MY drodzy uczestnicy i maniacy. Pogoda też dała o sobie znać to może i to miało na wpływ obecności i chęci do zabawy.

Link to post
Share on other sites

Klimat klimatem, a 40 dychy za impreze typu: my tu, wy tam to troche przesada. Byłem 4 raz na BZce z rzędu i tylko pierwsza była dobra. Wioska, cywile, ogólnie rzecz biorąc było co robić, a nie tylko podkręcanie hicapów, jak na kolejnych 3 edycjach. Sorry, ale właśnie dlatego tych "starych" mordek widzisz coraz mniej. Z całkiem niezłej imprezy zrobiła się zwykła jebanka jakich wiele w ciągu roku. Tyle tylko, że płatna, do tego ta lista wrzucona tak jakby na odpał 2 dni przed imprezą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witka!

 

W tym roku wszyscy fotografowie byli niezależni od organizatora. Więc trzeba z nimi bezpośrednio się kontaktować.

 

Do nas również nie spłynęły żadne dodatkose zdjęcia poza tymi zamieszczonymi w tym wątku.

 

pozdrawiam, kierek

Link to post
Share on other sites

Klimat klimatem, a 40 dychy za impreze typu: my tu, wy tam to troche przesada. Byłem 4 raz na BZce z rzędu i tylko pierwsza była dobra. Wioska, cywile, ogólnie rzecz biorąc było co robić, a nie tylko podkręcanie hicapów, jak na kolejnych 3 edycjach. Sorry, ale właśnie dlatego tych "starych" mordek widzisz coraz mniej. Z całkiem niezłej imprezy zrobiła się zwykła jebanka jakich wiele w ciągu roku. Tyle tylko, że płatna, do tego ta lista wrzucona tak jakby na odpał 2 dni przed imprezą.

I to jest powód, dlaczego moja stara (już posiwiała) morda zdecydowała się na odpuszczenie BZ'etki w tym roku.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...