Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki do tego fachu


Recommended Posts

Witam

 

Poszukuje na forum tematu o magach do snajpera i puki co na nic się nie natknąłem.

 

Sam używam magazynków m4 krótkich 190 sztuk (wchodzi max 160) , ale zacząłem odczuwać kłopot z racji hałasu podczas przemieszczania ponieważ hałasują podczas chodzenia już nie wspominając grzechoceniu jak orkiestra na odpuście podczas biegu. Uporałem się z tym w stopniu takim że ładuje je do pełna by zmniejszy przestrzeń w magu ale i tak ten 1 mag podpięty w replice daje sie we znaki.

 

Zastanawiałem się o 2 pozostałych typach magów low cap i mid cap.

 

Low cap po 20 sztuk to juz lekka przesada;/

Mid cap z tego co słyszałem sa dosyć awaryjne i problemowe choć mieszczą juz przyzwoita ilość i chyba nie hałasują( nie wiem nie używałem i nie widziałem)

 

Dlatego też piszę tu ten temat by dowiedzieć się nieco więcej i wybrać dobre rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Yyy... 160 kulek? Dlaczego low cap 20 kulek to za mało? Na auto strzelasz? Bierzesz 2-3 może 4 jak masz ciężki paluch i tyle, cytując Twój podpis pod postem w zupełności powinno wysterczać 2 low capy...

 

Chwilka jesteś "snajperem" i masz hicapy? Dziękuję, dobranoc.

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Puki co mam bron 370fps jeszcze ja muszę zrobić wiec nie wiem jak to będzie. Przygotowuje się teoretycznie i tak strzelam na burst puki co. Znam jednego snajpera używa mid capów ale boje się ich zakupić ponieważ słyszałem opinie o ich awaryjności.

 

Co do Low-Capów ledwo znalazłem hi capy na sprzedaż do mojej broni choc w sklepach uświadamiano mi żeby szukać ich poza granicami polski więc sadzę ze z lowami będzie problem dostępności mało kto używa akurat takich magów i to jeszcze low capów wiec dostępność jest ich niewielka

Link to post
Share on other sites

Replika BW 15 KingArms ( http://www.tactical-.../blackwater.gif) przeszukując internet owszem są magi do m4 ale rzadko krótkie i to jeszcze lowy. Znalazłem jedynie na Taiwan guns low-cap ale plastikowy wiec jak dla mnie odpada.Jak juz wspominałem we wszystkich sklepach airsoftowych na terenie łódzi nie ma na stanie magów krótkich do m4 jakich kol wiek pojemności. Doradzono mi poszukanie za granica bo w hurtowniach nie sa spotykane jak mnie uświadomili sprzedawcy :icon_smile: ( Strzelam Burstem i semi ponieważ replika jest zrobiona z zewnątrz a wewnątrz stokowo 370fps wiec ciężko to nazwać snajperka , na lato będzie dopiero gotowa .

Edited by KonsTiger
Link to post
Share on other sites

Hicap w snajperce

motherofgodsmall.jpg

 

 

 

Jest cała masa magów pasujących do Twojej repliki. Od krótkich midów w metalu (Boyi), poprzez krótkie low i real capy w plastiku. Są też pmagi na 50 i 20 kulek.

W długich masz wszystko, i w metalu i w plastiku.

Link to post
Share on other sites

W każdym razie chciałem jeszcze dowiedzieć się co z tymi midami.

Na strzelczankach dowiedziałem się od ludzi którzy strzelają sie więcej odemnie ze mid-capy sa dosyć awaryjne przez to ze maja 2 rządowy tor kulek i potrafią sie zaklinować kulki w podczas strzelania. To prawda?

 

Druga sprawa to czy mid capy hałasują czy sa ciche jak real capy czy low capy bo nie mialem jeszcze mid capa w reku.

 

 

Widocznie słabo dziękuje :)

Link to post
Share on other sites

Zuber, byłoby lepiej, gdybyś napisał, że jest dużo tematów o magazynkach.

 

A dlaczego byłoby lepiej? Ile tematów o magach jest to ja sam nie wiem, ale to nie jest dział dla zielonych, abym dawał autorowi na tacy rozwiązania. Jak chce to poszuka, Temat jest bez sensu w obecnej formie, bo do niczego nie prowadzi.

Link to post
Share on other sites

Panowie, całkowicie zielony gość, bez podstawowej wiedzy, używający hicapów w emce, zadał pytanie w bardzo nieodpowiednim dziale, a wy zamiast zbesztać i odesłać to odpowiadacie twardo... ba nawet się sprzeczacie.

Temat jest do wyrzucenia, lub przeniesienia do działu Zielonych.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...