Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MAGAZYNKI a REPLIKI - Kompatybilność


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dokładnie w sytuacji odwróconej o 180 stopni pasuje na pewno, więc tu też powinien.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Replika : LCT AK74M NV

MAGAZYNKI:

LCT lowcap AK74 - podają bez problemu, siedzą ciasno.

CYMA midcap AK74 (model C.72) - podają bez problemu, trochę się poruszają (zarówno na boki jak i przód/tył), ale nie wypadają.

E&L midcap AK74 (model EIL-05-009731) - podają bez problemu, trochę się poruszają (zarówno na boki jak i przód/tył), ale nie wypadają.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

---- JG ----

 

 

REPLIKA: JG M4/16 3 gen plastik body

MAGAZYNKI: Star, A&K, PJ ale ciężko wchodzą, BOYI ale lata luźno

 

Replika: M4A1 JG gen.3

 

Magazynki: mid-cap krótki KA plastik, mid-cap długi SRC metal, real-cap MAG krótki

 

podawanie: wszystkie bez zastrzeżeń

 

trzymanie:

 

plastiki od KA siedzą mocno dosyć ciasno, nie bujają

 

metalowe SRC lekki luz na boki.

 

Plastik MAG siedzą z minimalnym bocznym luzem

 

 

Biorąc pod uwagę, że te GFC, to zdaje się JG, to powyższe powinny pasować (z ewentualnym użyciem gdzieniegdzie izolki)

Podobno też specnowe magi zwykle podają wszędzie. Ja jednak nie polecam ich plastikowych real-capów - mają słabą sprężynkę i większość, jakie miałem nie podawała ostatniej kulki (czyli jesteś średnio 5 kulek do tyłu na każdym magu).

Edited by Majkhel
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam, musze kupić do M4 KWA magi.

 

Dokładnie tego:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?mid=354&id=4785

 

z tego roku zakupionego:

 

 

Prosze o polecenie najbardziej kompatybilnych, niezadownych, wytrzymałych słowem najlepszych:

 

Low cap -

Mid cap -

Hi Cap

Drum / BOX -

 

Wydaje mi się, że najlepsze powinny być od tego samego producenta, ale mogę się mylić, znalazłem takie midy:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=257&sr=pd&mid=354&id=5373

 

 

Proszę o podpowiedzi, bo widzę że co model to inne opinie.

Jeśli ktoś mógłby od razu podać linki z dobrymi ofertami też byłbym wdzięczny

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

chciałbym się dowiedzieć, jakie magazynki (low/mid) będą pasowały do następujących replik:

G&G CM16 MOD0 (http://gunfire.pl/product-pol-1152205593-Replika-karabinka-CM16-MOD0-COMBO-czarna.html)

G & G GC16 Warthog 9" (http://gunfire.pl/product-pol-1152208359-Replika-karabinka-GC16-Warthog-9.html)

Z góry dziekuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

chciałbym się dowiedzieć, jakie magazynki (low/mid) będą pasowały do następujących replik:

G & G GC16 Warthog 9" (http://gunfire.pl/pr...-Warthog-9.html)

 

Najbardziej polecam plastikowe midy 120 od G&G. Te z wychodzącym języczkiem. Dobrze siedzą i podają do ostatniej kulki. W pięciopaku są za około 250zł.

Kolejne to plastikowe midy G&P Ball Ball (i pewnie podobne modele też). Nieduży luz na boki, ale dobrze siedzą i podają (przy okazji chyba najlepsze magi do mojej emki G&P).

Testowałem też metalowe: midy G&P i Specny oraz lowy CA i Boyi. Z tego co pamiętam wszystkie metalowe ciężko wchodziły w gniazdo. W CA zostawał często wkład w gnieździe. Wychodziła sama skorupa (nie są połączone żadną śrubą, a zatrzask jest słaby). Nie pamiętam już co było na rzeczy, ale największe problemy miałem ze Specną.

Link to post
Share on other sites

SIG JG na Adapterze z allegro

 

KWA MID (120)

Boyi Hi cap x2 (300)

Specna Hi cap

 

Podaje jak chce czasem chwile normalnie potem nie .

 

Specna ->

 

Kwa Mid cap są luźne i dobrze podają

Hi cap boyu luźny jest i dobrze podaje

M4 KWA

 

Hi cap od Specny luźno w gnieździe i podają dobrze

Hi capy boyi luźne i podają

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam!

Mieliście może do czynienia z nowymi magazynkami od Guardera które są dostępne na Taiwanie? Chwilowo się link wysypał dlatego nie załączam go ale na liście przedmiotów w kategorii jest nadal.

 

Jeżeli ktoś miał styczność podzielcie się wrażeniami i opiniami jak siedzą w waszych replikach no i oczywiście jakie to repliki :) .

Link to post
Share on other sites

Mam trzy takie magi w kolorze tan.

W KWA/LMT siedzą lepiej niż magi amoeby. Musiałem troszkę podpiłować w jednym miejscu (foto na końcu posta), bo ostry kant przeszkadzał zwalniaczowi magazynka i przy wkładaniu musiałem mocno dobijać.

Do magazynka wchodzi około 130 kulek. Niestety w KWA nie mogę tyle załadować, bo sprężyna jest mocna i kulki podnoszą dyszę i tracę szczelność. Ten sam problem mam na mid-capach innych firm (Ares, Amoeba, Boyi, nawet marne KA, które ledwo podają kulki) , więc to akurat wina repliki.

Podają ładnie, moja replika ma rof 18 k/s, ale jestem pewny, że zdolne są obsłużyć więcej. Miałem jedną zacinkę jak na razie, ale obwiniam brud z ładownicy/zrzutu, bo tego samego dnia kawałek syfu zatkał mi komorę HU.

Na dole magazynka jest stopka, którą można zdjąć. Uzyskuje się wtedy dostęp do takiej "wsuwki", która trzyma sprężynę. Stopka schodzi na tyle łatwo, że troszkę ją podkleiłem, żeby nie zgubić przy uderzeniu kantem magazynka w ziemię. Samo zgubienie stopki to nie tragedia, bo wsuwka trzymająca sprężynę siedzi twardo i jest niewielka, więc przypadkowe wybicie jej jest mało możliwe, ale bez stopki magazynek głupio wygląda ;)

Te magazynki możesz kupić na sztuki na Azteko, zawsze możesz wziąć jeden na próbę.

F4j0KAP.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...