Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak jak z innymi granatami nie przystosowanymi do Co2, będziesz musiał użyć baaaaardzo dużej siły aby w ogóle spłonkę zbić i wystrzelić, granaty na Co2 mają inną konstrukcję.

Poza tym szkoda by było zepsuć granat po 1wszym strzale na Co2 (nawet z regulacją- bo pewnie masz na myśli adapter z regulatorem od MB który działa byle jak...)

Te są kopią tych od granatnika G&P, a tamte granaty za dobrze nie radziły sobie nawet z GG.

Nawet Madbull nie wymyślił stricte granatu pod CO2, tylko wzmocniony (do tego G&P).

 

Co do strzelania na GG więcej niż 20m nie będzie i to lobem (kwestia ile kulek załadujesz)

Przy co2 granatami spokojnie można było celować na 50m (lobem)

Link to post
Share on other sites

Hmm... Bawiłem się kiedyś granatami MB, tymi HighPower pod CO2 i po nabiciu z adaptera dało się spokojnie ręcznie odpalić. A przy tych >100 kulkach odczuwalny był niezły odrzut :icon_biggrin: Zasięg na 0.2g wynosił ~35m. Nie wiem jakie ciśnienie dawał adapter gdyż nie bawiłem się regulacją itp.

 

Resumując, do czego zmierzam. Zastanawia mnie sens zakupu tego cacka od DBoys oraz owego adaptera pod CO2. Stockowy zasięg 20m jakoś mnie nie urządza a sprzęt by się taki przydał przy CQB (zamiast broni bocznej do awaryjnej sytuacji strzału z bliska). Już nie wspomnę o szacunku jaki wzbudza granatnik i punktach lansu :icon_wink:

Edited by soldat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...