Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rączka z dwójnogiem


Recommended Posts

Mam tą pierwszą, ale Silverback Airsoft. Wyśmienite i bardzo gładkie wykonanie. Żadnych nadlewek ani zbędnego luzu. Po rozłożeniu dwójnogu, skorupa rozdziela się i każde z ramion jest niezależne względem siebie. Nóżki dwójnogu mają pięć stopni regulacji, wykonane są z aluminium. Stabilna konstrukcja.

 

Ale to Silverback Airsoft, nie BattleAxe, więc nie wiem, czy będzie tak samo :D

Link to post
Share on other sites

Gripody chińskie - połamałem już 3 szt , na M249 . Jeśli Matrixowi działa to znaczy że to loteria. Mam teraz ostry i jest pancerny.

 

T-pod - testowałem tylko ostry zraelski, też na m249. Nie pasował mi ani sam chwyt ( ergonomia) ani metoda rozstawiania i składania. Obstawiam że chiński jest lichszej jakości.

Link to post
Share on other sites

To ja coś skrobnę mam obie ta pierwsza firma nie znana trzyma się dość stabilnie nóżki po rozłożeniu są metalowe, trzyma się średni wygodnie mi w porównaniu do tej drugiej może przez to że ta rączka ma minimalny kąt luzu bocznego. Ale po rozłożeniu i trzymaniu jako dwójnóg spełnia swoją rolę. Tą 2 miałem na g36 ale z dwójnogu nie korzystam trzyma się całkiem dobrze, ale materiał ma kilka nadlewek.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...