Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

@mr_amok

 

A, czyli ktoś już z naszego środowiska miał okazję wypróbować te granaty. Właśnie o to mi właśnie chodziło, o obiektywną opinię podpartą doświadczeniem. Dzięki za uwagi.

 

Niedługo pewnie zamówię trochę tych petard, które podlinkował Wacol. Zobaczymy, jak się sprawdzą w praktyce.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie to nie wiadomo jak to będzie, jak ze trzy się do torby wsadzi, przebiegnie trochę i przy okazji kilka razy padnie na glebę. Pewnie zamiast rzucać granatem będziemy sypać magicznym pyłem :-)

 

No i wtedy mamy okazję zrobić taką, zasłonę dymno-gipsowo-odłamkową, proszę jakie 3w1. Gorzej jak ktoś nie robi tego co napisałeś. ;D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

1. Granaty których efektem jet wyłącznie huk (bo jakoś to pozostawienie śladów na mundurze mnie nie przekonuje) nie sprawdzają się nawet przy ściśle określonych zasadach ich stosowania - dla ludzi metr wydłuża się lub skraca w zależności od punktu widzenia i obszar rażenia jest kwestią bardzo umowną.

 

2. Wrzucenie czegoś takiego do małego pomieszczenia z nikłymi wylotami (jak bunkierek na filmiku) wiąże się ze spora szansą na uszkodzenie słuchu na skutek ciśnienia powstałego przez wygenerowane gazy które nie maja ujścia.

 

3.Trafienie w głowę gipsową bryłą nie byłoby zbyt miłe.

 

4. W WLKP przyjęło się niestosowanie granatów samoróbek na ankietowych strzelaniach.

 

5. Wisi już podobny temat, więc łączę z nim, a autorowi polecam przeczytanie.

Link to post
Share on other sites

Sorki nie widziałem, że temat rozrósł się o moje pytanie. A te granaty są niby robione z masy kredowej

 

 

Temat się nie rozrósł, to ja połączyłem dwa wątki :icon_wink: - Grom

 

Shift+Delete - Grom (po raz drugi)

Edited by GROMPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...