Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki rozmiar polaru Gore-tex będzie na mnie dobry?


Recommended Posts

Jeśli byś kupował kontraktowy Gore to na Ciebie dobry będzie rozmiar 169cm. Tak... Tak oto przesunięta jest rozmiarówka w przypadku Gore-Tex'ów polskich :icon_smile:

A jeśli chodzi o te "allegrowate" w których jest napisany rozmiar: S, M, L, XL, to na Twoim miejscu brałbym L, ewentualnie M...

Edited by Skinn3r
Link to post
Share on other sites

Jeśli byś kupował kontraktowy Gore to na Ciebie dobry będzie rozmiar 169cm. Tak... Tak oto przesunięta jest rozmiarówka w przypadku Gore-Tex'ów polskich :icon_smile:

A jeśli chodzi o te "allegrowate" w których jest napisany rozmiar: S, M, L, XL, to na Twoim miejscu brałbym L, ewentualnie M...

 

Tja, ostatnio mierzyłem gore Kamy na 174cm (mam 180-181), efekt? Kurtka za długa :F.

Link to post
Share on other sites

Polska rozmiarówka to jakiś koszmar i komedia zarazem. Bluza polarowa od gore bodajże na 172 wzrostu, 112 w klacie (mam 185, 100 w klacie) i bluza jest idealna. Bluza od windstopera (krój praktycznie identyczny) na 184 wzrostu, 104 w klacie - długość ok, w klacie ok, rękawy za krótkie... WTF?

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mógłby ktoś powiedzieć jaki też na mnie będzie dobry rozmiar nieszczęsnego polaru wp-mianowicie mam tylko 165cm wzrostu,94 cm w klacie i 80 cm w pasie.Błagam żeby ktoś pomógł.

P.S : Nie chce żeby był na styk tylko w miarę luźny.

Pozdrawiam Mistrz25.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Jeśli mozna odświeżyć temat. Chciałbym zapytac jaki rozmiar gore-texu byłby dobry na wzrost 185? Brać gore-tex o wymiarach 184/112/106 czy 178/112/106 bo słyszałem to i owo ze kurtki lubią być przydługie jak sie kupuje na swój wzrost.

Pozdrawiam

Edited by kwasny10
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...