Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy PDI Raven [PDI]


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bawiłem się. Powierzchnia w środku nie widziała polerki, wygląda jak zardzewiały kawał szyny kolejowej. O dziwo, kulka leciała bardzo ładnie ale chyba czystym przypadkiem. Generalnie- z serii Raven na pewno nic nie kupię jeśli jest wykonane tak jak tamta lufa.

 

Także miałem ich 510mm z gniazdem AEG i powierzchnia się błyszczała, żadnych zadziorów czy rudych plam. Lufa kupiona na początku 2012.

Link to post
Share on other sites

To ta u mnie chyba rok bo ja wiem, 2010?

 

Miałes Raven czy Palsonite? Bo Raven to budżetówka za grosze a Palsonite też są czarne ale nawet droższe od "normalnych" srebrnych PDI. Zwróć uwage na to :icon_biggrin:. Bo serio, ta która miałem Raven była paskudna (ale tak jak pisałem- niosła dobrze).

 

Na bank to był Raven. Niosła dobrze i dobrze się prezentowała.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zamontowałem lufę pdi raven ;) Generalnie jest duża różnica między tym (500mm 6.01) a stockiem (303mm 6.08). Tylko żę coś mi gumka Action Army nie chce się uszczelnić i troche mi fpsów ucieka. Nie wiem ile doszło, ile odeszło ale jestem zadowolony. Fotek nie będzie bo mi sie nie chce wyjmować ;D Jak będę rozbierał ponownie to obcykam ;)

Link to post
Share on other sites

Postrzelałem trochę dzisiaj. Generalnie jestem zadowolony. Zasięg raczej nie wzrósł, ale celność bardzo. Trafiam właściwie tam gdzie chcę. Z 10m w gałązkę (1-2cm) jestem w stanie trafić pierwszym strzałem. Uważam, że to dobry wynik, jestem zadowolony z zakupu. Jakby ktoś chciał jeszcze wiedzieć, to mam ją zamontowaną w g-specu (no właściwie to bar-10G) i kończy się 3-4mm przed końcem tłumika dołączonego do zestawu.

Link to post
Share on other sites

Nie widziałem, sugeruję się opinią z zagranicznych for, gdzie też narzekają na wygląd, ale nie na osiągi, ogółem słaaabe w porównaniu do drogiego pdi, ale w tej cenie spoko, no i jest wybredne na kulki.

 

Polecę promyka i kmheada, zależnie co dla kogo znaczy "dostępne", z dostępnych w PL nic bym nie polecił bo nic nie ma wartego polecenia.

Link to post
Share on other sites

Aha.

 

 

O KMH można zapomnieć w Polsce. Promysie się od czasu do czasu przez moje łapki przewijają ale głównie świeżo importowane a nie z Polski gdzieś ze sklepu ściągane.

 

Co do rejwena: zerknijcie na tę fotkę.

 

http://shop.ehobbyasia.com/media/catalog/product/cache/1/small_image/300x300/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/R/A/RAVEN-01BARREL-469_1_MARK.jpg

 

A teraz nie zapominajcie, że powierzchnia wewnętrzna tej lufy jest taka sama jak zewnętrzna.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...