Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłoki i głowice tłoka SHS [oficjalny]


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taa, uciągnie spokojnie, ten z 14 zębatmi jest o tyle lepszy, że jak zastosujesz wyciszone głowice, to nie musisz piłować tego drugiego zęba.

 

 

Roni92 mam wrażenie że nie miałeś w rekach tłoka z 15 metal zębami. :bialaflaga: Tłok ten lata na 140 guardera przy rofie 23 rps bez żadnej ingerencji no może jedynie podklejenie szczeki.

I co maja do tego wyciszone głowice :bialaflaga:

 

CerberBP jeżeli miał bym używać SP150 to bym spokojnie dał tłok shs z 15 zębam oraz klej na szczękę.

Link to post
Share on other sites

Roni92 mam wrażenie że nie miałeś w rekach tłoka z 15 metal zębami. :bialaflaga: Tłok ten lata na 140 guardera przy rofie 23 rps bez żadnej ingerencji no może jedynie podklejenie szczeki.

I co maja do tego wyciszone głowice :bialaflaga:

 

CerberBP jeżeli miał bym używać SP150 to bym spokojnie dał tłok shs z 15 zębam oraz klej na szczękę.

 

To mają wyciszone głowice(niektóre), że tłok nie wchodzi tak głęboko jak przy zwykłych płaskich, to chyba nie takie trudne? Więc zawsze lepiej kupić ten z 14, który na pewno będzie współpracował, niż z 15, i z pewna szansa, że będzie trzeba piłować, jak np. ja robiłem i wiele innych osób.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ja póki co nabyłem 2 produkty owej firmy : tłok z metalowymi zębami (15stoma) i sprężyne M130. Tłok jest ładnie wykonany i sprawia wrażenie wytrzymałego. Sprężyna póki co jest w fazie "testów" :icon_biggrin: choć nie spodziewam się fajerwerków.

 

 

Pozdrawiam !

Papuaz

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

A to ja zapodam cos od siebie.

Zeby SHS 16:1, tlok SHS 14 met. zeby, SP140 SHS, rof ustawiony na 17 rps, BU Guardera.

Opcja fula auto w temp.-15 odczuwalna pow.-20 st. czas pracy w terenie okolo 1h.

Efekt poniżej.

b5b97fc72b426ee2m.jpg dba3cd486f293fa9m.jpg e4143b4d3d8b775em.jpg

 

Dodam że zęby na tłoku bez śladów zużycia(po przebiegu okolo 16 tys BBs) a sprężyna podwójnie łożyskowana.

No i głowica tłoka dostała .

Link to post
Share on other sites

Miejmy po prostu nadzieję że Sniper miał pecha i tyle..

 

 

Myślę ze to jednak pech,nie koniecznie z winy tłoka.Szybciej w tych tłokach wyrywa szczękę ( jeżeli się jej nie podklei) niż pęka w ten sposób. Bardziej stawiał bym na to że to przez głowice tłoka się tak stało bo dziubek ten co odleciał wciśnięty był w otwór głowicy cylindra.

Kumpel miał awarie tego tłoka wyrwało szczękę przez odkręcenie sie głowicy tłoka BU Guardera mimo kleju na gwincie po przebiegu 40 tys BBs na 130 Guardera i rofie 21 rps.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...