Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć.

Mam pewien problem.

Chodzi o pewien montaż do m203.

56398555.jpg

 

Ten zamontowany na granatniku jest podwieszany pod lufę i z tyłu ma "pierścień" który wchodzi w delta ring.

Ten na ris to oczywiste. Jednak zostaje ostatni montaż który wygląda jak ten zamontowany na m203. Nie ma on jednak z tyłu tego "pierścienia" który wchodzi do delta ringu. Więc co to za mocowanie? Czy utrzymuje ono granatnik wraz z delta ringiem?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Temat w porządku, więc odkopię zamiast zakładać nowy. Podczas poszukiwania montażu do M203, który pozwoliłby mi zamontować M203 pod lufę M16 natrafiłem na to: http://www.evike.com...oducts_id=37856 Producent ten sam co replika i granatnik. Patrzę na kompatybilność: nie dla G&P. Mógłby mi ktoś, proszę, wyjaśnić fenomen dlaczego ich własny twór miałby nie być kompatybilny z ich tworami? :teethh: I skoro już przy tym jestem - gdzie można dostać coś kompatybilnego z ich tworami? Czy może lepiej sobie domowymi sposobami dorobić?

 

#edit.

Ok, coś mi głowa szwankuje. Dopiero teraz doczytałem, że to jest mimo wszystko dla TM, ale kurde... Czy przypadkiem one nie są tak czy siak identyczne?

 

#edit2.

Swoją drogą - czy Classic Army to już jest standard TM?

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...