Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[krawiec] archenemy1985


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Potwierdzam, otrzymałem zamówione produkty. Magazynek na magi do elektrycznego Glocka jest bardzo w porządku. Ładne, dokładne szycie. Materiały oryginalne( nie wiem jak nici) Jednym słowem bez fuszerki.

Combat shirt, hm... Szycie jest bardzo ok. Ładnie połączone, tylko..... kieszenie na rękawach są, dla mnie, za nisko. Może jest to spowodowane, że oryginalne kieszenie są wysokie i ciężki było podszyć je wyżej. Być może tylko mi się wydaje. Osobiście uważam, że można było jednak wyżej. Na obronę zaznaczę, że nie podawałem dokładnych parametrów, w którym miejscu miały być. Ale rozumiałem, że osoba szyjąca, wie jak to ma wyglądać. Zobaczę w "boju", a nuż będzie w porządku. Niestety, zabrakło małej kieszonki na dole rękawa, o którą prosiłem.

 

102tcfc.jpg

 

svj6hi.jpg

 

Ogólnie samo szycie zasługuje na uznanie.

Ale przekładanie wykonania roboty na coraz późniejsze terminy i w końcu całkowity brak komunikacji po wpłaceniu pełnej sumy, "woła o pomstę do nieba" Drugi raz zastanowię się, czy coś zamawiać. Bardzo poważnie się zastanowię.

 

Aha, dostałem gratis

smyczkę

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Pasoszelki Molle

Cordura 1000D Wz.93 jasna wersja/Taśmy poliamid grube/cienkie passamon/

Nici Coats 40/Plastiki Duraflex National Molding

Szelki przód 6x 2 kolumny , tył 6x 6 kolumn

Uchwyt ewakuacyjny wzmocniony taśmą od wewnątrz

Pianka sieciowana 8mm[możliwa wymiana :icon_cool: ]

Szlufki gumowe pod wężyk camelbaka

Trok piersiowy demontowany z dwóch stron [kliny w kształcie odwróconej litery T]

Lamówka obszyta podwójnie

DSCF7136.JPGDSCF7137.JPG

Edited by archenemy1985
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Poszukiwałem krawca do zrobienia mi możliwie jak najwierniejszej kopii ładownicy na radio do rekonstrukcji. Sztuk trzy.

Ten Pan się do mnie odezwał i postanowiłem powierzyć mu te zadanie.

Moim zdaniem drugi raz nie skuszę się na jego usługi ponieważ:

-spotkałem się z olewatorskim podejściem do klienta- odpowiedzi na pytania dostawałem z niejednokrotnie kilkudniowym opóźnieniem, jegomość nawet gdy pisał że wyśle mi wiadomość w danym dniu, to z reguły odpisywał po paru/kilku dniach zwłoki jak gdyby nigdy nic..

-czas oczekiwania wyniósł około 7 tygodni

-oczywiście nie dało się dogadać przez email, w związku z czym ładownice gołym okiem odbiegają od oryginałów i muszę poprawiać sam te "wyroby",

 

Btw. Wysłałem temu Panu dokładne szablony jak powinny wyglądać ładownice oraz najdokładniejsze zdjęcia jakie mogłem znaleźć... a efekt na pewno nie jest taki jaki chciałem uzyskać.

 

Jedyny plus to teoretycznie cena- piszę teoretycznie ponieważ gdyby mi zależało na tym aby te ładownice wyglądały inaczej, to cena szycia jest naprawdę atrakcyjna.

 

Dla kogoś komu nie zależy na czasie i dokładnym odzwierciedleniu czego chce, polecam- Cenowo jest dobrze a szycie jest niezłe.

 

Dla kogoś kto nie lubi marnować swojego czasu i nerwów oraz zależy mu na wiernej kopii- Nie polecam.

 

 

Niniejszy post jest tylko moją skromną opinią, nie zamierzam tutaj nim kogokolwiek urażać, to są moje odczucia- jak widać niezbyt zadowolonego klienta. Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Nawiązując do wypowiedzi pana Vincenzo: Odezwałem się w sprawie kieszeni jako pierwszy.

Od 19 stycznia do wpłaty 23 lutego ustalane były materiały,lepsze zdjęcia[odzew w większości 1dzień prócz przerwy na drugie zlecenie o którym poinformowałem. Również wymiana spostrzeżeń na e-mail oraz we wiadomościach tutaj.

https://goo.gl/photos/gotWaV3PjRvEYicM9

https://goo.gl/photos/V9rcgav1Jk8XSRKMA

Zlecenie przyjęte jest od wpłaty , nie od dnia kiedy napisałem z zapytaniem czy aktualne.

Gotowe kieszenie zielone link wysłany 28 lutego. Do tego czasu nie było wszystkich ustaleń co do 3-ej kieszeni w Coyocie

Przed tym również został odszyty wzornik, mimo tego wyszedł błąd w postaci zbyt wąskiej przestrzeni taśm montażowych poziomych przez wymiar podany w rysunku [szer. 7 cm klapy] poinformowałem o tym i te taśmy przeszyłem za krawędzią kieszeni [ nie można było przełożyć troków]. Pomijam brak podania szerokości taśmy na montaż molle w rysunku , długości paracordu. Po otrzymaniu linku ze zdjęciami pan Vincenzo odpowiedział: Niech będą te ładownice w OD.

Kieszeń w Coyocie skończyłem 4 marca , link wysłałem 5 marca.

Wysyłkę całości zlecenia 5 Marzec piorytetem. Od wpłaty i przyjęcia zlecenia 23lutego do wysłania gotowego zamówienia 5 marca upłynęło 11 dni.

 

Ja pytającym daję 3 dni na odpowiedź. Bez zbędnego Ot.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 years later...

Witam,

8 lub 9 mcy temu dałem plecak do odszycia przez Robercika. od dwóch mcy zero odpowiedzi od niby krawca. Plecak wart ponad 200$. (old gen)

Robercik śmieszny człowieczek, nie zamierza go oddać, na fb i przez tel zero odpowiedzi. Prawdopodobnie plecak sobie przywłaszczył. Piszę takie posty niechętnie, ale niech to będzie przestroga dla innych. ''krawczyk'' archenemy jest oszustem i prawdopodobnie oszukuje ludzi. Na policję się wybieram, co miałem zrobić już 2 mce temu.

Tego niby pana ''krawca'' nie polecam nikomu, oszust i kłamca, krętacz. Tłumaczy się cieżką pracą, opieką nad kotkiem mamy itp.

Edited by Prometheus
bład w pisowni
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...