Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

texar.info.pl


Recommended Posts

Witam, jestem nowym na forum i chciałbym się dowiedzieć conieco o texar.info.pl. Interesuje się dość mocno tematyką militariów, a najbardziej to ubraniami. Wybór mają fajny. Czy ktoś co wie na ich temat?

 

Będę bardzo wdzięczny. Piszę ponieważ nic nie znalazłem na forum na temat texara.

Link to post
Share on other sites

Radom, ja bym się bał :D

 

A na serio to na forum warrior i ngt znajdziesz pożądane opinie.

~lipaa

2007-10-16 09:33:26 83.28.12.2Głosów: 0

vote.gif del.gif

 

Witam, posiadam ową parkę texara i mogę powiedzieć z całą pewnością, że zastosowana w tej kurtce membrana to trylaminat identyczny z tym który jest wsadzony do helikona. Porównywałem obie kurtki i texar i helikon i nie widzę, specjalnych różnic jeśli chodzi o jakośc wykonania. Kolory parki texar są prawie identyczne jak w oryginale. Nie sądzę, żeby texar i fostex to była ta sama firma, a to z tego względu, że na rynku dostępne są kurtki m-65, spodnie m-65 i inna odzież zarówno texar-a jak i fostex-a. Po prostu firma która w polsce sprzedaje texara (z siedzibą w Radomiu) jest równierz wyłącznym dystrybutorem fostexa. Nie uważam również, że helikon robi najlepsze kopie na rynku. Na pewno najlepiej jest kupić oryginalny kontraktowy produkt, najlepiej nowy, ale często cena jest barierą, wtedy pozostaje nam albo kopić dobrą kopię (texar, helikon), albo oryginał z demobilu, ale bez gwarancji i pewności, że po paru ulewach nie zacznie przesiąkać, a do tego dochodzą często niewielkie uszkodzenia materiału, skazki itd...

Vascez

2007-10-16 11:03:39 212.76.37.154Głosów: 0

edit.gif vote.gif del.gif

 

Oglądałem kiedyś parkę Texara w sklepie w Zamościu. Sprzedawca odradzał mi ją bardzo. Ekipa ze sklepu sprawdzała wielokrotnie Texara i Helikona w terenie i Texar wypadł dużo gorzej. Były zastrzeżenia co do jakości wykonania. ---------------------------

Link to post
Share on other sites

I kupiłem z texara spodnie. Wyglądają na solidne i dobrej jakości. Okaże się w trakcie używania co będzie dalej :) Na to chwilę nie mam zastrzeżeń. Z resztą, to mój pierwszy zakup ciuchów z texara i za dużo się nie wypowiem. Dzięki wam za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Co do ubrań to może jak koledzy piszą, są nawet nawet,ale buty to liche są. Mam buty Texar TXR II. Ogólnie buty fajne,wygodne,dobrze trzymają,lecz podeszwa to dramat,ściera się szybko nawet od sporadycznego chodzenia po mieście.Buty używam ponad rok, czasem na miasto, na strzelanki podeszwa łysa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...