Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dyskusje i opinie na temat projektu.


Recommended Posts

Czołem :)

 

Po lekturze zasad i instrukcji obsługi, nasuwa mi się jedna rzecz: Strasznie trudno o wykluczenie z środowiska podług tychże zasad. Wiem że nasze (bo chyba mogę uważać je już również za moje) środowisko jest rozsądne, ale w tej chwili jest bum na airsoft, przychodzą nowi ludzie, nadciąga młodość :P . O co mi chodzi, im mniej restrykcyjne zasady wyrzucania, tym większe prawdopodobieństwo kwasów, a jak wiadomo nikt tego nie chce.

 

Bez specjalnego uszczerbku wywaliłbym (Instrukcja Obsługi) pkt 3 i 6, oraz wyedytował 2, 4, 5 aby zgrywało się to w ładną całość. Ale to ja, mogę być w błędzie

 

Tyle ode mnie, a sama idea subforum zdecydowanie mi się podoba.

 

Pozdróweczka.

Link to post
Share on other sites

To nie ma być system wykluczania tylko egzekwowania zasad, a zasady się sprawdzają, o ile ludzie ich przestrzegają.

ASG to zabawa, przyjemne spędzanie czasu, a nie jakiś reżim. Innymi słowy nie robimy tu tego żeby kogoś wykluczać dla samego wykluczania, a jedynie aby funkcjonował system zabezpieczający nasze środowisko przed oszołomami.

Także dlatego, że się rozrasta. I młodość nie ma tu nic do rzeczy.

Link to post
Share on other sites

I bardzo dobrze, nikt nie zamierza wchodzić na głowę przeciętnego gracza.

Jest ujęte że dopiero gdy sprawa nie zostanie rozwiązana na miejscu orgowie mają się zgłosić.

Dzięki temu można założyć że sprawa była dostatecznie poważna żeby chciało się odpowiedniej osobie podać ją wyżej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...