Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt - pozowane (FOTO)


Recommended Posts

Battledress z kompletnym brytyjskim oporządzeniam (plecaka i chlebaka nie ma niestyety na tych fotkach) i naszywkami Samodzielnej Kompanii Komandosów Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie (A.D. 1944). Do tego colt 1911 TM i pierdolniki typu beret, latarka kątowa itp.

 

mini_1135104183.jpg

 

Fotka zbiorowa z lądowania w Normandii:

mini_1135104185.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ależ się wszyscy pilnują aby broń boże nie uchwycono ich w nietaktycznej pozie z palcem na spuście, nawet w czasei walki :D

Panowie jeżeli walicie fotki to podpisujcie co na was wisi ciekawego, jak bedę chciał pokazać znajomym wojaków to wybiorę raczej militaryphotos itp, tu zaglądam aby odkryć jakieś ciekawe kompozycje czy pomysły, ew. pokiwać głową z uznaniem nad precyzyjnym odtworzeniem.

mini_1135104346.jpg

hauer : poniemiecki M40

maska p-gaz : maska kapturowa MUA "Słoń" przystosowana do ASG poprzez wywalenie oczek ( szkieł ), w ichi miejscu są :

gogle : UWEX (można pod tym wszystkim nosić okulary korekcyjne)

pod szyją : shemagh czarno-zielony (pasuje mi do skarpet)

bluza : DPM brytyjski oczywiście, nie jakieś holenderskie ChWC

kamizelka : DPM bryt. przeciwodłamkowy wypchany cieplutką karimatką, żebym nie zmarzł zaiwaniając w tym wszystkim po słońcu

rekawiczki : z bazaru, skórzane czarne, po 5 latach noszenia obciąłem im paluchy i daja radę ( palec obowiązkowo w pozycji FOTO3 )

replika główna : H&K G3 SG/1 (AEG)

replika boczna : H&K USP (sprężynka) wisi na łańcuchu w kieszni, bo pies zjadł kaburę udową

pas : LC czarny, na nim torba od maski MP4 ( obecnie na słonika i jego pochłaniacz )

spodnie : DPM bryt.

buty : zwykłe glany 20 dziurowe

 

nakolannik pożyczony na potrzeby starcia, nie pytajcie wiec co to

Link to post
Share on other sites
Ja pierdl.... jak w Falloucie, zajebisty efekt psychologiczny :)

specjalnie dla Cybula : Enclave Jungle Scout

mini_1135104407.jpg

shemagh, przeciwgazowa maska MP4 (wywalono szkła), uniform DPM, kontraktowy beret WP w kolorze czarnym

 

 

Small_Hunter : polecam mój topic w tym działe pt. " Trochę fantazji", obecnie chyba na 3 stronie tego działu, może on rzuci nieco światła :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

a ja coś bardziej zabawnego dam:

1. zauważcie naszywkę - trzyma się na przysłowiowa ślinę... potem przez tydzień jej szukałem po tym dachu...

 

ps. forumowicz 'super' zwrócił jeszcze uwagę na jeden błąd, sznurówki o które można się wręcz zabić :) dzięki szefie za spostrzegawczość :)

 

mini_1135104795.jpg

 

numero duo:

tu też coś fajnego: naszywka ślinowa i rękawiczki Ultra Ice Cool Protector... kuźwa no po prostu zimowe polarki... szkoda gadać, ale trza pokazać

 

mini_1135104799.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...