Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftarmory.pl


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zrobiłem ostatnio zakupy w tym sklepie i wszystko było w jak najlepszym porządku. Obsługa cierpliwie odpowiada na wszystkie maile dot. sprzedawanych towarów. ;) Towar dobrze zabezpieczony. Szczerze polecam.

 

Do tego trafiają się u nich prawdziwe promocje, a nie jak w niektórych sklepach, że w trakcie promocji cena jest wyższa niż przed... A ja na przykład cenię sobie uczciwe podejście do klienta.

Edited by B-E-D-A
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Jako, że dawno nie było komentarzy na temat sklepu AIRSOFT ARMORY i składając zamówienie czułem lekki niepokój "a co to będzie", śpieszę poinformować: funkcjonują, kaszany nie odwalają.

Znośny czas realizacji (zamówienie złożone w poniedziałek, późnym wieczorem - doręczenie piątek), dość duży wybór kulek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Link to post
Share on other sites

Ja dorzuce 3 grosze i powiem tak - kontakt genialny, w tygodniu w godzinach popołudniowych dostawałem odpowiedz na maila nawet po kilku minutach. Wysyłka w mig po wpłacie, towar na drugi dzień u mnie. Asortyment bardzo szeroki, dużo rzeczy niedostępnych nigdzie w kraju. 6/6.

 

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Od siebie mogę powiedzieć tak - kontakt świetny, lecz niestety swojego konta na pewnym znanym serwisie aukcyjnym nie przypilnowali, przez co dostałem informację o braku dostępności pewnej rzeczy na której mi bardzo zależało.

Edited by TNTx2
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...

Pierwsze zamówienie. Przyszło szybciutko, a potrzebną część dostałem u nich nie dość że taniej niż w innych sklepach, to jeszcze jako jedyni ją mieli. Także duży plus.

 

ALE w mailu z przypomnieniem hasła dostałem swoje hasło plaintextem :icon_eek: także polecam używać jakiegoś unikatowego :icon_wink:

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...