Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AGM 003, czy Mossberg M500 L.E.Stock ew coś innego


Recommended Posts

Witam, jako, że to mój pierwszy post pasowałoby się przywitać, a więc mam na imie Michał, 13-latek, który od nie dawna zaczął "jarać" się asg.

Tak jak w temacie, jestem już prawie zdecydowany na agm'a, aż tu nagle ujrzałem Mossberg M500 L.E.Stock.

Na czym mi zależy? Na w miare w miarę celności (strzelanie do puszek z odległości 15-20m), miło chodzącym przeładowaniu.

Co do tej drugiej, przemawia tam do mnie to, że jest krótsza ( świetnie mi sie celuje z czegoś co ma 70-80 cm długości, tak wiem to troche dziwne), no i ma większy magazynek. Co polecacie? Nie chciałbym sie zrazić zakupem pierwszej "repliki", chce kupić coś co nie rozleci się po 500 wystrzelonych kulkach.

Jak już mówiłem jestem nastawiony ku agm'owi, ale z tego co widziałem, ta druga, a dokładniej replika z firmy cybergun ma też repliki o dość dużej kwocie, więc może to nie taki shitgun?

Pozdrawiam, i z góry dziękuje :)

Link to post
Share on other sites

Jak już mówiłem jestem nastawiony ku agm'owi, ale z tego co widziałem, ta druga, a dokładniej replika z firmy cybergun ma też repliki o dość dużej kwocie, więc może to nie taki shitgun?

Pogrubienie moje. Sorry, ale debilny argument. Raz, że cena nie koreluje bezpośrednio z jakością. Dwa, że różne produkty jednej firmy mogą mieć różną jakość. A trzy, że AGM też robi repliki o (względnie) dużej kwocie (domyslam się, że chodzi o cenę) np. Mp 40.

Jeśli zaś chodzi o porównanie to mimo, że nigdy nie widziałem tego M500 L.E.Stock to brałbym AGM. Dlaczego? Bo raz, że tańszy. Dwa, że sprawdzony a trzy, że jak ktoś pyta o repliki do 150zł to jeszcze nie widziałem (a przynajmniej nie pamiętam) by ktoś polecał tego drugiego od Cybergun.

Link to post
Share on other sites

43627.jpg

Pewnie o to chodziło?

Wygląda na kolejne wcielenie M47 DE, wersja z "kolba taktyczną". Inaczej rozwiązana regulacja HU i nowy, większy, magazynek z innym mocowaniem.

 

Nie wierzę, żeby się mocno róznił od M47. A M47 to była fajna zabawka, póki kosztowało to mniej-więcej tyle, co AGM, i AGM'ów akurat nie było na rynku.

Aha, i M47 to nie jest replika Mossberga 500, niezależnie od tego, co producent jest uprzejmy wypisywać - to replika Remingtona 870.

Link to post
Share on other sites

Ktoś to w PL sprzedaje? 180 kulek w shotgunie robi wrażenie, ale z oznaczeniami to to pewnie kosztuje bazylion monet.

A shotguna AGM 003 wlaśnie znów sobie kupiłem i jest wart polecenia, zwłaszcza za 50-60pln które obecnie kosztuje. Tylko warto mu jakieś przyrządy celownicze domontować.

Edited by berylpl
Link to post
Share on other sites
(...) Tylko warto mu jakieś przyrządy celownicze domontować.

A na jaką cholerę Ci przyrządy celownicze w shocie i to jeszcze AGM-ie? :icon_eek2:

Kiedyś zamontowałem lunetę na Remingtonie main.jpeg

 

ale tylko po to żeby obserwować porzedpole.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

jakby ktoś pytał o tego m500, i czy można go w pl dostać, to raczej tak, pisze że na magazynie :)

http://taktyczny.com/strzelby/shotgun-mossberg-m500-l.e.-stock-spring.html

---------------------------------------------------------------------------------------------

A tutaj mamy następny wynalazek, tylko że taszy o 20 zł, kosztuje 90 zł, co ciekawe magazynek też na 180 kulek, fajna sprawa taka pojemność :) http://taktyczny.com/strzelby/shotgun-mosseberg-m590-grip-spring.html

Link to post
Share on other sites

No patrz, a ja bez przyrządów ani rusz - na AGM'ie mam doklejoną szynę, a na niej Aimpointa Micro...

Masz rację, kolimator ułatwia strzelanie z każdej repliki ale jakiekolwiek przyrządy celownicze w strzelbie wyglądają dziwnie. Jakoś mi nie pasują klimatycznie. :icon_confused3:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...