Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki z www.bbs595.com


Recommended Posts

Hmmm ciekawe... a może producenta idzie jakoś wyczaić ? Czy to czasem nie jakieś przesypywane Rocketsy czy cuś...

 

Niw wydaje mi sie aby bbs959.com mial wlasna fabryke, lub chociaz wlasny pomysl na robienie swoich wlasnych kuleczek, tak wiec wg mnie na 100% sa to kulki typu taiwangun czy tak rocketsy.

Na testach do ktorych link podal Ci Mandi masz wszystko opisane, a tam - sama prawda (warto tez przeczytac komentarze :P).. Nie wydaje mi sie ze 595 beda jakas rewolucja, sa to zwykle skosnookie kulki :) A cena.. no nie wiem, do precki wlozylbym co innego, a do spring'ow.. Moze i nawet bym sie skusil. Nie wiem :P

Link to post
Share on other sites
Guest dante44

Cena taka sama jak G&G więc nie ma o czym mówić. Pewnie pojawią się pozytywne komentarze od kolegów i znajomych właściciela firmy, ale z tą ceną rynku nie zwojuje. Poważnie myślałem, że cena rocketsów :) A tu niespodzianka, jakość rocketsów a cena G&G :) :) :)

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie jestem jakoś wrażliwy na niuanse lotu kulki, z moich obserwacji lata ładnie, a cena 35 zł nie jest bardzo atrakcyjna, aczkolwiek ja po strzelance w Krakowie dostałem za 30 zł i w takiej mniej więcej cenie można dostać, a to już myślę że odpowiednia cena. W cymowskich mid capach się nie tną, w lufie precyzyjnej też ładnie lecą, więc dla mnie są ok. Może nie jestem specem, ale mi więcej od kulek nie potrzeba.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Używam kulek 0.25g już od dłuższego czasu. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony, są porównywalne z G&G (w moim odczucie ciutkę lepsze, ale to może być kwestia placebo). Ostatnio miałem jednak z nimi nieciekawą sytuację: załadowałem magazynek (mid-cap Amoeby) i wystrzeliłem serię w poduszkę. Po sprawdzeniu repliki okazało się, że kilka kulek rozleciało się na co najmniej kilka kawałków (największy kawałek to ok. 1/4 kulki). Zdarzyło mi się to dwa razy, po czym wszystko wróciło do normy. Kulki pobrane z worka, z którego kulki pobieram już od dłuższego czasu, magazynek wcześniej nie wykazywał żadnych problemów.

 

Poza tym incydentem całkowicie polecam kulki. Lecą ładnie, nie gryzą się z mid-capami Boyi, Amoeby, KA czy Specny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...