Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gOmezz/Mr Megaman/BeastlyJames/TheViper/TrecBeast - Uwaga!


Recommended Posts

Witam, 3 miesiące temu zakupiłem od użytkownika gOmezz chwyt transportowy do m16(25zł może nie dużo ale zawsze coś) . Minęły 2 miesiące cisza no to pisze wiadomości też cisza no to napisałem mu w komisie w komentarzu gdzie jest mó chwyt transportowy a on na to że pieniędzy nie dostał i chce potwierdzenie przelewu. Wysłałem mu potwierdzenie i do dzisiaj głucho.z

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do dziś nie dostałem skanu potwierdzenia przelewu na email. Jedyny twój dowód to napisane dane o rzekomym przelewie. Napisałem miesiąc temu że jeżeli to prawda i na dobre dane poszedł przelew to wyślę chwyt oraz zrekompensuje czas. Najpierw jednak trzeba się postarać i coś wysłać. Nie jesteś jedyną osobą z którą robiłem interesy na forum i jest to jedyny przypadek tego typu. Kto ode mnie kupował bądź ja kupowałem coś od kogoś na pewno to potwierdzi.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, równie dobrze to ty możesz chcieć naciągnąć gOmezza, że niby zapłaciłeś, a pisząc ten temat pierwszy automatycznie jesteś uznawany za bardziej wiarygodnego w tej sprawie. My tego nie wiemy, nie znamy Cię.

Ale jeśli chcesz być godny zaufania to dotrzymuj obietnic. Pisząc publicznie, o której wyślesz to potwierdzenie, umawiasz się tak jakby z nami wszystkimi.

 

Jeden dzień to wystarczająco dużo czasu do wysłania głupiego potwierdzenia, które przecież dało by całkowity obraz sprawy. Więc ja również myślę, że coś jest nie tak.

 

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, powodzenia :-)

Link to post
Share on other sites

Tak umawiałem się na dzisiaj ,ale nie z tobą.

 

Kolego, to TY upubliczniłeś tę sprawę, więc teraz nie zgrywaj obrażonej pannicy. Mnie też, podobnie jak innym, sprawa zaczyna lekko śmierdzieć, ale teraz wiaterek zawiewa to gówienko z twojej strony. Narobiłeś gomezzowi koło pióra, jeśli jest winny to masz doskonałą okazję to udowodnić, jeśli nie powinieneś go jak najszybciej przeprosić.

BTW: jaki to bank że zajmuje Ci tyle czasu uzyskanie dowodu wpłaty sprzed 3 miesięcy, Narodowy Bank Zimbabwe?! Nawet jeśli nie możesz wydrukować sobie sam tego dowodu (albo uzyskać screen shota) to nawet wyprawa do oddziału i oddruk na miejscu nie powinien zająć więcej niż 24h - tym bardziej, że nie było po drodze łykendu. A jak masz już wydruk, to podpowiadam - możesz pożyczyć od kolegi telefon z aparatem (jak sam nie masz) i wysłać gomezzowi MMS-a (drogo nie jest).

Link to post
Share on other sites

Poczta sprawdzona brak twojej wiadomości. Mój email jakub.hst@op.pl WYŚLIJ TO W KOŃCU bo to już nie jest śmieszne. Piszesz że wysłałeś a dalej nic. Co ja mam teraz zrobić? Na twoje słowo wysłać item + gratis? Czekam dziś do 15 na skan. Jeśli nie dostanę to uważam sprawę za zamkniętą i domagam się przeprosin oczywiście publicznie najlepiej w tym temacie. Tu chodzi o moją dalszą działalność handlową na tym forum jakby nie patrzeć.

Link to post
Share on other sites
Powiem tak wiadomość wysłałem już 2 razy teraz wysyłam po raz 3. Nie wiem co ty masz z tą pocztą (twojego maila wpisałem jeszcze raz dla pewności, oczywiście pojawiło mi się że już wysyłałem wiadomości pod taki mail

 

 

 

Spakuj i wrzuć na serwis hostingowy, linka podaj kontrahentowi.

Lub przez gadu gadu. Albo skype, albo PW...No rany, ludzie, tyle jest możliwości-nie tylko poczta.

Edited by babski
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...