Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gOmezz/Mr Megaman/BeastlyJames/TheViper/TrecBeast - Uwaga!


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz tylko czekac, az gOmezz sprawdzi czy numery konta sie zgadzaja. Ogolnie jak dla mnie tak wlasnie wychodzi jak sie "dzieciarnia" dorwie do czegos, czego ogarnac nie moze. I potem takie "kwiatki" sie tutaj pojawiaja.

Edited by Ru-D
Link to post
Share on other sites
Ogolnie jak dla mnie tak wlasnie wychodzi jak sie "dzieciarnia" dorwie do czegos, czego ogarnac nie moze. I potem takie "kwiatki" sie tutaj pojawiaja.

 

Hej, ja mam 17lat, a handlować na Wmasg zacząłem w wieku 15lat i nigdy nie miałem żadnego problemu z klientami, a sprzedałem kilkadziesiąt rzeczy. Więc nie każdy jest jak nasz drogi "pokrzywdzony" kolega.

Link to post
Share on other sites

"Poczta sprawdzona brak twojej wiadomości. Mój email jakub.hst@op.pl WYŚLIJ TO W KOŃCU bo to już nie jest śmieszne. Piszesz że wysłałeś a dalej nic. Co ja mam teraz zrobić? Na twoje słowo wysłać item + gratis? Czekam dziś do 15 na skan. Jeśli nie dostanę to uważam sprawę za zamkniętą i domagam się przeprosin oczywiście publicznie najlepiej w tym temacie. Tu chodzi o moją dalszą działalność handlową na tym forum jakby nie patrzeć."

 

Gomezz ostatnio sprawdzałem naszą korespondencję z czerwca w której pisałeś ,że paczka została wysłana więc gdzie leży prawda?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

No więc tak Goomez usunął wszystkie informacje ze swojego starego konta , przyglądam się takiemu jednemu użytkownikowi o niku Mr Megaman i jak patrzyłem na jego avatar to strasznie mi się kojarzy z Goomezem (zdjęcie goomeza z jego dziewczyną było na jego gmailu teraz sprawdzam miejscowości gdzie mieszka goomez a gdzie Mr Megaman no i oczywiście miejscowość ta sama ,twarze jego i jego dziewczyny też ,oczywiście goomez miał w zainteresowaniach : magpul , Mr Mega man też ma w zainteresowaniach magpul więc wiem ,że to on napisałem do niego zobaczymy co odpiszę Mr Megaman. Aha jak widać ostatni post w tym temacie został napisany 12 listopada 2011r. Mr megaman założył konto 23 listopada pewnie obserwował temat poczekał aż się sprawa uspokoiła i założył nowe. No więc Mr Megaman odpisał , poprosił mnie żebym podał nr. konta to odda mi moje pieniądze.

Edited by gewer12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...