Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jakiej firmy glocka ma Santa :icon_biggrin:

 

Santa używa dwóch Glocków firmy WE - G17 i G19. Mogę je z czystym sumieniem polecić, gdyż to bardzo dobre i dobrze wykonane repliki. Przyznam jednak, że w środku siedzą lufy precki, konkretnie PDI 6.01 w G17 i Airsoftpro 6.03 w G19. Nie jest tak z powodu bezwzględnej konieczności wymiany stockowych luf, lecz z powodu mojej manii wymiany wszystkich luf we wszystkich replikach na precyzyjne. Obie repliki są również doszczelnione, co znacznie poprawia ich pracę.

Link to post
Share on other sites

YYY.Nagrałeś kiedyś tak zajebiste filmiki ASG jak HEROD???

 

Nie. No i? Co z tego?

Zwłaszcza że "zajebisty" to mocno subiektywne określenie, i nie każdy się tu z tobą zgodzi :D

Stajesz w obronie Heroda zupełnie, jakby ktoś go szkalował :D

 

Swoją drogą, Herod, fajnie że nagrywasz strzelanki na GoPro, ale nie podoba mi ta kwejkowo-gimbusowa forma, wszechobecne pajacowanie, za mało airsoftu w airsofcie, głupawe napisy z emotikonkami i tak dalej.

To jest tylko moje zdanie, a co z nim zrobisz, to już twoja sprawa.

Podejrzewam że będziesz mieć je w dupie, bo większości widzów taka forma odpowiada :D

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, Herod, fajnie że nagrywasz strzelanki na GoPro, ale nie podoba mi ta kwejkowo-gimbusowa forma, wszechobecne pajacowanie, za mało airsoftu w airsofcie, głupawe napisy z emotikonkami i tak dalej.

To jest tylko moje zdanie, a co z nim zrobisz, to już twoja sprawa.

Podejrzewam że będziesz mieć je w dupie, bo większości widzów taka forma odpowiada :icon_biggrin:

 

Myślę, że filmy nie oddają do końca atmosfery jaka panuje na naszych szczecińskich spotkaniach. Jest luźno, wesoło, są fajni ludzie i mnóstwo zabawnych sytuacji. Tworzę filmy, które mają pokazać jak się bawimy i stanowić zaproszenie dla wszystkich zainteresowanych, by do nas dołączyli. Guzik mnie obchodzi jaka forma odpowiada widzom, robię takie filmy, jakie sam chciałbym oglądać. Napisy są tak naprawdę dla mojego kumpla z Norwegii, który nie zna polskiego a chciałby wiedzieć o co chodzi. Mogą się wydawać głupawe bo są po-an-giel-sku

 

Pajacowanie to moja specjalność bo airsoft jest rozrywką, hobby, może i nawet sportem na świeżym powietrzu. Nie jest przygotowaniem do wojska, nie jest szkołą życia, nie jest testem na największe jaja. Za mało airsoftu w airsofcie? Błagam...

 

W imieniu wszystkich poważnych inaczej zapraszam do oglądania - doszła mi jeszcze jedna kamera, od tej pory wszystko będzie kręcone przynajmniej z dwóch :)

Link to post
Share on other sites

Cóż,ja uważam,że filmy tworzysz ciekawe,angielskie napisy przydają się nie tylko twojemu koledze.Mam nadzieję,że kiedyś dane mi będzie wkręcić się na choć jedną strzelankę, bo klimat wydaje się pasować do mojego charakteru i towarzystwa.Życzę powodzenia w nagrywaniu. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Nie przeszkadza mi sam fakt, że są angielskie napisy - to akurat na plus. Szkoda tylko, że są one okraszone emotkami, śmieszkowaniem i pajacowaniem.

Moim zdaniem nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność - owszem, traktowanie airsoftu jako serious business to faktycznie głupota, ale wieczne świrowanie pawiana to przegięcie w drugą stronę

Link to post
Share on other sites

A ja mam właśnie zamiar świrować pawiana XD :icon_smile: o_O LOL!

 

Adebaxen - nie trzeba się wkręcać, wystarczy po prostu wpaść. Zapraszam na nasze zaprzyjaźnione forum (adres na końcu filmów) i oczywiście na niedzielne spotkania.

 

A tymczasem... Warszewo, Szczecin, 05.01.2014 r.

Edited by Herod
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...