Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rockets - Platinium Series.


Recommended Posts

Po ponad roku intensywnej pracy przedstawiamy nowe kulki Rockets™ Platinum Series™! Ideą przyświecającą przy stworzeniu kulek Rockets™ Platinum Series™ było oddanie w ręce graczy airsoftowych amunicji spełniającej najbardziej rygorystyczne normy jakości.

 

Warto podkreślić, że "platynowa seria" jest produkowana na Tajwanie. Charakteryzuje się idealnym wymiarem 5,56 mm z tolerancją błędu wynoszącą zaledwie +/-0,01 mm. Kulki te zostały poddane dwukrotnemu procesowi polerowania, co gwarantuje bardzo dobrą współpracę z komorami HU oraz lufami precyzyjnymi.

 

Niedługo pojawią się pierwsze testy kulek Rockets™ Platinum Series™ jednak zachęcamy do przetestowania ich samodzielnie jeszcze w trakcie promocji taniej wysyłki za 5 zł.

 

Kulki z "platynowej serii" dostępne są w wagach 0,28 i 0,30 g.

 

http://gunfire.pl/ser-pol-278-01-08-2013_Rockets.html

 

Wiadomość z facebooka gunfire.pl. Co o nich myślicie?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5,56 ? :D:D:D chochlik ;)

 

kulki Rockets™ Platinum Series™ wytwarzane są na Tajwanie w ramach wysoce zaawansowanego procesu technologicznego gwarantującego idealny wymiar kulki na poziomie 5.96 mm z tolerancja wynoszącą zaledwie +/- 0.01 mm.

Link to post
Share on other sites

No i się zacznie droższe będą zawsze dostępne a tych zwykłych to na święta rzuca :icon_lol: Ale w sumie to u nich zawsze wszystko jest niedostępne. Jak do nich pisałem w sprawie lipo redoxa to napisali ,że będzie za 3 dni i do tej pory (a minął miesiąc ) nic.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem ,czy ktoś jeszcze pamięta, ale zwykłe 'rocketsy' też był zapowiadane jako rewolucja. a wyszło.. sami wiecie.

 

Nawet pierwsze ich testy były dziwnie pozytywne - do luf precyzyjnych, w midcapach się nie tną! Kilka partii później skończyła się jakość :F.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem ,czy ktoś jeszcze pamięta, ale zwykłe 'rocketsy' też był zapowiadane jako rewolucja. a wyszło.. sami wiecie.

 

O tym samym pomyślałem :icon_razz:

Jako ciekawostkę wrzucę opis zwykłych rocketsów skopiowany ze strony gunfire:

 

Długo oczekiwane, wysokiej jakości, precyzyjne kulki Gunfire Rockets. Dzięki specjalnemu procesowi wytwarzania Rocketsy charakteryzują się bardzo dobrym skupieniem strzałów.

 

Każda z kulek Rockets po końcowej obróbce jest dokładnie polerowana na wysoki połysk, a dodatkowo w celu zapewnienia bezawaryjnej współpracy z lufami precyzyjnymi kulki powleczone są specjalną warstwą zmniejszającą tarcie. Przekłada się to również na lepszą współpracę z gumką Hop-Up.

 

W pełni kontrolowany proces produkcji gwarantuje idealną sferyczność kulki bez widocznych szwów czy zagłębień. Brak komór powietrznych wewnątrz kulki oraz dobrze rozłożony środek ciężkości wpływają na bardzo dobrą powtarzalność strzałów.

 

Średnica kulek wynosi 5,95mm (+/- 0,01mm), a różnice w wadze poszczególnych kulek nie przekraczają 0,01g. To czyni kulki Gunfire Rockets kulkami idealnie nadającymi się do luf precyzyjnych.

 

Poniżej zamieszczamy linki do dwóch niezależnych recenzji napisanych przez użytkowników kulek Gunfire Rockets oraz do przygotowanej w języku angielskim recenzji znajdującej się na portalu AirsoftComunity.it: [...]

 

W zasadzie ten sam opis, jak dla mnie lipa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Wstepnie podpisuję się pod opinią Mendiego.

 

Porównywałem na chrono kilka replik na 0,2 G&G oraz na Rocketsach Platinum. Wyniki takie same, odchyłki takie same.

Dziś przestrzelałem porównanwczo 0,28 w/w marek i na 40, 50, 60 i 70 metrach nie widziałem różnicy. Strzelane z P90 470fps z lufą Systemy. Przez Km-heada 6,03 też przelatują bez problemu.

W hi-capie TM do P90 chodzą ładnie, a ten magazynek jest wybitnie czuły na złej jakości kulki.

 

W weekend na pewno też trochę postrzelam, może będę miał jakieś nowe spostrzeżenia.

 

Na ten moment polecam, bo cenowo (szczególnie biorąc pod uwagę częstotliwość promocji na GF) wychodzą jednak sporo taniej niż G&G, a jakościowo imho nie odbiegają. Oby tylko ten poziom jakości został utrzymany.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...