Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rockets - Platinium Series.


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

Miałem bardzo pozytywne zdanie o tych kulkach, nie cięły się w midach, ani w preckach, a latały fajnie.

Zdanie zmieniłem po zakupieniu 3 worków 0,28g z aktualnej parti. Widać jakość 0,28g poleciała na pysk, tak jak i białych ciężkich 0,40 i 0,43g.

Zakupione 0,28g tną się w preckach 6,03mm, hulają jedynie w stockowych lufach. A i tak co kilkanaście strzałów 1 kulka leci sobie gdzie chce. Stara partia śmiga nawet w pdi, nowa to porażka...

Link to post
Share on other sites

Nowe Platinum dostałem od GunFire jako paczki testowe. Czyli tak:

 

- dla sklepu wielki plus, że dodali parę paczek testowych

 

Odnośnie kulek: TRAGEDIA!

 

0,36 i 0,40 tną się we wszystkim w co je włożę. Czytałem o tym nalocie i innych, co dziwne moje mają "okienko" czyste. Za to prawie wszystkie mają takie czarne rysy na sobie. Wkładałem do paru różnych luf i za każdym razem zacięcie. Już nie mówię o preclufie od PDI ani Promyku, bo tam w ogóle aż wystają jakby za średnicę, ale to się nawet w najtańszej lufie od stockowego Well MB-05 klinuje przy próbie włożenia na sucho.

Także sklep na plus, kulki jednak mają do wymiany u dilera.

Link to post
Share on other sites

A ja ostatnio zamawiałem paczkę 1 kg, 0,28 dokładnie. Zamówienie z 3 grudnia. I na strzelance poszło spokojnie 3/4 paczki. Na swoim promyku nie uświadczyłem zacinki. Poratowałem nimi też dwie osoby, ze stockowymi lufami, dokładniej emka specny i gieta bliżej nieokreślona. Pruli przy mnie i nie skarżyli się. I nie wiem czy to ma znaczenie, ale paczka otwarta tuż przed strzelanką. W środku żadnego pyłu nie było.

Link to post
Share on other sites

Witam chciałem przestrzelać dzisiaj swojego SR25URX lufa PDI 6.01 dł 5.09. Kulki 0.43 Rockets Platinum zakupione w Grudniu bez widocznego pyłu. Od samego początku żadnej precyzji wręcz co druga mocno odbijała w prawo zaraz po wyjściu z lufy. Doszło do zablokowania lufy. Po odblokowaniu precki postanowiłem sprawdzić grubość kulek i żadna z 20 z jednej paczki nie przeleciala luźno przez lufę a nawet było ciężko je wypchnąć. Aby wykluczyć wadę precki to samo zrobilem z kulkami G&G 0.28 gdzie każda bez problemu przeleciała. W poniedzialek bedę kontaktowal sie z Gunfire w celu zwrotu zakupionych pozostałych paczek z uwagi na wadliwą serie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z niedawnych zakupów to 0,36 są ok. Przyszły mi jeszcze 0,4 ale nie zdążyłem przetestować.

 

Jak można stracić tłok z powodu kulek??? Jakby się zacięła w lufie to ciśnienie generowane przez tłok będzie spadać dużo wolniej co spowoduje, że tłok znacznie słabiej dobije do głowicy.

Link to post
Share on other sites

Jak można stracić tłok z powodu kulek??? Jakby się zacięła w lufie to ciśnienie generowane przez tłok będzie spadać dużo wolniej co spowoduje, że tłok znacznie słabiej dobije do głowicy.

... i zanim tłok wróci na miejsce, zębatki będą chciały wykonać kolejny cykl i mamy niespodziankę. Już wiesz jak można stracić tłok przez kulki? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam strzelałem dzisiaj z 0.36 platinium z precką km-head i hi-capem. Powiem tak kuleczki nie przebrane z serii testowej ale leciały wręcz cudownie dużo lepiej, celniej i dalej niż 0.28 G&G. Musze przyznać, że bardzo mnie to pozytywnie zaskoczyło. Nie spodziewałem się, że rocketsy mogą być aż tak dobre :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...