Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zdjęcia replik - DYSKUSJE, KOMENTARZE, itp.


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O, widzę, że ktoś jednak zgarnął tego Siga :icon_smile: Też miałem ochotę, ale udało mi się oprzeć pokusie :icon_smile: Jak wrażenia?

 

No tak, ja się nie umiałem oprzeć :D.

Oprócz niego mam glocka army i powiem Ci, że różnica jakości jest niesamowita. Wszystko masz śliczne i matowe, oznaczenia są też świetne (nawet na magazynkach widnieje lekkie logo widoczne pod światłem Sig Pro ® ). Bardzo fajnie jest też wyważony, strzela ładnie. Jedyne co mnie martwi to dostępność części zamiennych - jak cokolwiek się posypie to będę musiał truć dupę KWA albo KSC czy w fabryce coś im się nie wala.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Up.

prawidziwyminimiecz.jpg

 

Own, jak zwykle co tu gadać. Ścieło mi białko oczu... Jak dobrze pójdzie, na Grudzień planuję sobie coś podobnego ale Polskiego i trochę starszego. :icon_wink: Mianowicie, KBK AK. Full stalowe z częściami od ostrego, no i kołkowane.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...

@szymeq i v4rch1ak

wy sobie żartujecie z tymi replikami? Coś w typie:

Cat-asnikov%2B%2BAK-74.jpg

 

Wybaczcie Panowie, ale jak te biedne, stockowe, niekoszerne i niezgodne z oryginałem repliki mają się do vfc i e&l na częściach z ostrego lub zenitha? Fotki są wyżej.

Link to post
Share on other sites

Co z tego że biedne? Nie każdego stać na replikę za 1500 zł. Mam sprzęt za 5 stów i bawię się tak samo dobrze jak ktoś z wybajerzoną, drogą repliką plus zostaje mi 1000 zł na inne wydatki, tak więc nie wiem w czym masz problem.

 

PS zamiast kota powinieneś tam umieścić psa płci żeńskiej, wtedy by się zgadzało.

 

Link to post
Share on other sites

Problemu nie mam. Nie chodzi o cenę, bo boyka czy cymę też można pięknie zrobić (choćby drewna przemalować, pas oryginalny dodać itd.), ale seryjną repliką z paskudną, zupełnie niezgodną z palnym odpowiednikiem rurką, zamiast poprawnego tłumika, albo drewnami o marchewkowym kolorze, to na prawdę trochę wstyd się chwalić.

 

Miałem boyki, miałem cymy, miałem te ostatnie kałaszki od fc (swoją droga piękne są). Chwaliłem się nimi, owszem, bo w sumie to część naszego hobby, choćby na przykład:

 

https://goo.gl/photos/Ai6iwg3bSaaW6NoH9

 

albo

 

https://goo.gl/photos/oQd6cRv8LSPisBLe8

 

lub

 

https://goo.gl/photos/PLRtwFB7DuxCvsX2A

 

ale dopiero jak udało mi się zrobić przy nich coś godnego uwagi i pochwalenia się.

 

Czemu akurat pies?

Link to post
Share on other sites

Ja się zgadzam z Mendim. Wstawianie tu stockowych replik totalnie mija się z celem. Równie dobrze moglibyście wklejać zdjęcia ze stron sklepów, na których je kupiliście. Nie trzeba wydawać milionów monet, żeby stock wyglądał nietuzinkowo. Natomiast standardowy akacz cymy czy boyi z innym niż zestawowy czy niewłaściwym magazynkiem, to chyba delikatne zaśmiecanie tematu.

Link to post
Share on other sites

Przeanalizuj sobie ilu jest właścicieli stockowych bojców i cym. Co by było, gdyby każdy chciał pokazać swoją? Czy Ty chciałbyś przeglądać taką galerię? Gdyby nie awatar obok posta, nie rozpoznałbyś swojej własnej spomiędzy wszystkich innych. Tu bardziej o to chodzi. Moim zdaniem to nieistotne, czy na replikę wydałeś 500, 1500 czy 2500. Wypadałoby jednak zrobić coś, aby wyróżniała się na tle całego skośnego nakładu na tym forum, wtedy faktycznie warto pokazać ją światu. Stocki widzieliśmy. :)

Wypadałoby skończyć tę dyskusję, to z pewnością nie jest odpowiedni temat by ją tutaj ciągnąć.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...