Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG z Allegro jako pierwsza replika?


Recommended Posts

Fakt faktem, taki to już wykształcił się stereotyp niepełnoletniego "maniaka" który kupuje broń za 100zł biega z tym po ulicy i uważa, że wie wszystko najlepiej....

Są wyjątki, chociażby ja. Na początek DE sprężynka rzecz jasna, później zbierało się przez pół roku na M16A3 od AGM'a którego używam do dziś ( Oczywiście nie stockowej wersji :wink: )

Odstępując jeszcze na moment od tematu tej dyskusji, uważam, że nie powinno się pochopnie oceniać tych którzy nie przekroczyli jeszcze tej magicznej bariery osiemnastu lat, gdyż nie wszyscy nie pełnoletni to jak to się teraz mówi "dzieci neostrady" ale większość tych dorosłych maniaków najpewniej spotykało właśnie takie dzieci i zły uraz pozostaje do teraz

p.s. Przepraszam administrację za ten nie wielki off-top

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak na wstępie to się przywitam

 

"Siemka "

 

Ja mam takie pytanie , dlaczego Ceny Aegów w ostatnim czasie podskoczyły prawie trzykrotnie ?

Pamiętam jak się ostatnio zabierałem do zakupu Karabinu (ok lutego/marca) to koszt wynosił około 300 zł

a Teraz widzę że kosztują po 800-900 zł i więcej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Gdy zaczynaliśmy z airsoftem, kumpel kupił plasticzną emkę od boyia. Myślał że wystarczy kupić magazynek. Kupił a tu klops: D nie wiedzieliśmy ze plasticzne emki mają wlot kulek odwrotnie niż te normalne. Na tym się skończyła jego przygoda z plastikiem ;]

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

No jak każdy wie plastiku Aps'a też nie należy nawet kijem dotykać, bo to też może zniechęcić.

 

No i tu się raczej nie zgodzę :/ Replika jest świetnie wykonana(jedyny ABS to kolba) w gearboxie jedynie komora i prowadnica są plastikowe. Chodzi świetnie bez zacięć, a sprzedaje bo przechodze na green gas:/

Link to post
Share on other sites

Nie no tak sobie przytaknąłem, może i jest to sarkazm, bo wiem coś o plastikach Aps'a mam 2 kumpli którzy mają emki ASR 104 i 103 w jednej poszedł tłok, popłynęła do Chin, druga się sypnęła (tłok poleciał) Obydwie jedną strzelankę miały za sobą i nie były katowane. Drugi kolega nie chcąc tracić czasu na gwarancje rozłożył swoją eMkę i o dziwo ukazało mu się więcej plastiku niż masz w zestawie do piaskownicy (tak to określił). Ja miałem podobny dramat z tym, że zębatki poszły, i po przeczytaniu obszernego tematu o eMkach Aps'a się zraziłem. Stąd ten mój sarkazm

 

Pozdrawiam,

Konrad

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Po ostatnich mini ewentach zdecydowałem się w końcu na zakup swojej broni na Allegro:

 

http://allegro.pl/g36e-jg-i2283434757.html

 

Nasuwa mi się pytanie czy jest osoba bądź sklep w okolicach Wodzisławia Śląskiego żeby dać ją na przegląd. Niewiele mam pojęcia o bebechach a używałem jej już kilka razy z dobrym rezultatem (dla spokoju ducha muszę to dać w dobre ręce)

 

@Lesio

 

Nie masz jeszcze jakiś kamizelek na sprzedaż gdyż ostatni zakup u Ciebie spisał się w 100%?

Link to post
Share on other sites

Po ostatnich mini ewentach zdecydowałem się w końcu na zakup swojej broni na Allegro:

 

http://allegro.pl/g36e-jg-i2283434757.html

 

Nasuwa mi się pytanie czy jest osoba bądź sklep w okolicach Wodzisławia Śląskiego żeby dać ją na przegląd. Niewiele mam pojęcia o bebechach a używałem jej już kilka razy z dobrym rezultatem (dla spokoju ducha muszę to dać w dobre ręce) (...)

No to na cenie repliki zaoszczędziłeś 160.- zł, dolicz koszty przeglądu i brak gwarancji... :zastanawia:

Zrobiłeś "interes życia"!!! :hahaha:

Link to post
Share on other sites

No to na cenie repliki zaoszczędziłeś 160.- zł, dolicz koszty przeglądu i brak gwarancji... :zastanawia:

Zrobiłeś "interes życia"!!! :hahaha:

 

Skoro tak twierdzisz nie będe się sprzeczał ale i tak oszczędziłem przynajmniej 200-300 z tym co było a na gwarancjach nie raz się przejechałem.

 

Po za tym mini imprezy z "Wypożyczaniem za 50 zeta" to wolę w ten sposób to rozegrać.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Obowiązkowo rk10s. Jg nie zachwyca już a warto dopłacić do czegoś co się nie rozleci na pierwszym lepszym spotkaniu. Jeżeli aukcja nie kłamie to masz szansę zrobić interes życia gdyż ceny wersji "S" AKMSa wahają się pomiędzy 600 a 700zł. Swojego katuję już rok i za tą cenę jakość jest świetna. Jeśli chodzi o gb to tutaj także boyi stoi wyżej od plasticzanego jg. Zresztą sam zdecyduj co wolisz: praktycznie sama stal czy znal + plastik.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...