Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG z Allegro jako pierwsza replika?


Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Wystrzelałem już z 8000 tych chińskich kulek ze skrzydełkami (głownie przez balkon, na podwórku i w domu oraz podczas kilku walk) i stwierdzam, że te chińskie zabawki są nawet znośne, nakupiłem tego złomostwa za 250 pln (MP5, G3ARIS, 2x glock 26, Ingram (14 pln - odpust - kupują takie w hurtowni za 9,5 pln), MK23? SOCOM - widziałem ostatnio takie na odpuście po 12-14 pln, na allegro za 59 pln, VB elektryk Glock 18C - 36 pln) i moge powiedzieć, że na przydomowe strzelanki to się nadaje. Wszystkie przeszły tjuning, maja alu lufy po 15 pln z allegro i niektóre Hop-Upy. Jak za 250 pln to możemy się już w kupę luda strzelać a tak to bym miał jedną sprzynę TM i mógłbym sobie conajwyżej do lustra postrzelać.

Link to post
Share on other sites

Mam shota z airsoftguns.pl za 55zl i wydaje mi sie ze jest to najlepszy stosunek ceny do jakosci. pare podkladek pod sprezyne i w porownaniu z AEG a allegro to to jest snajperka. W porownaniu z gunem za 1000zl to sie moze chowac.

 

Na poczatek tani shot jest dobry. Zawsze mozna latac z taniocha i zbierac na cos lepszego :] Ja zbieram na AK47 z TM mam juz 40zl :]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Moim zdaniem określenie "armaciarze" bardziej pasuje do gosci do pozal sie Boże "elity" która to moze sie pochwali gunami za 2,5 tys złotych....moim zdaniem to juz troche fetysz. Zauwazyliscie nowy tend jakimi sa tanie repliki? Chocby gaziak z military.pl na co2 za 220 zl. Sorrki za ten offtopic.

 

tylko zniechecacie mlodych ktorzy chca sie  w to bawic!  

 

POZDRAWIAM

 

Mialem nic nie pisac w tym temacie, ale jednak...

 

Widzisz, nie mam (jak na razie) AEG-a, posiadam mianowicie springa MP-5 A3 z TM. Niejeden raz narzekalem (i narzekac bede) na brak ognia seryjnego, na to, ze trace cel przy przeladowywaniu.... nie mowiac o zasiegu...

 

Nie przeszkadza mi to jednak doskonale sie bawic walczac z przeciwnikami takimi jak teamy Rainbow, Valiant Corps, Akilea Tribe, Grim Reapers, czy jak wczoraj walczac ramie w ramie z ludzmi z Wroclawia (m.in. Kogood, Brymer, Turek, Procent) ...

 

I tak, zeby pozostac w temacie, zarowno prywatnie, jak i na naszym forum jesli ktos sie pyta o rade co kupic na poczatek i czy to (tu pada link aukcji taniego aega z allegro) bedzie dobre, zawsze mowie, ze lepiej kupic dluga sprezyne, czy tez krotkiego gaziaka niz taniego AEGa z allegro...IMHO tanie elektryki nawet na budynki srednio sie nadaja, chyba ze walka zawsze odbywa sie na odleglosciach max 3m ;)

 

a jaka to przyjemnosc ustrzelic z springa posiadacza wypasionego AEG-a ;) tylko, ze tu przydaje sie jednak celna bron, bo masz szanse na oddanie max 2 strzalow ;)

Link to post
Share on other sites
Witam!

 

Sorrka ale gaziak ma wiekszy (ten tani tez) zasieg niz Mp5 spring.

 

Przepraszam, ale co ja napisalem? Ze polecam dlugiego springa (ale tu jestem zwolennikiem stajni TM) lub gaziaka :D

I nie mowie tu o "zabojcy" czyli MK1 carabine ;) bo to w rekach poczatkujacego naprawde moze byc niebezpieczna bron

Link to post
Share on other sites

Nawet krótki ruger wybija zęby! Ze springow to mi sie tylko podoba vsr'ka. Mam MP5A3 springa z uhc albo hfc, ktory lezy u kumpla, przejał go bo ja sobie kupilem co innego, no ale WŁASNIE OD SPRINGA ZACZYNALEM!

 

JA NIGDY NIKOMU NIE POLECALEM TENIEGO AEG NA START!

 

NA START TO SPRINGI I GAZIAKI! CHYBA ZE KTOS JEST FETYSZYSTA

 

Przepraszam za ortografa, biczowania odbylem.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Wielokrotnie to bylo walkowane na forum, no ale.....

 

www.specshop.pl - nie robilem jeszcze zakupow

www.machinegun.pl -polecam

www.military.pl - polecam

www.militaria.pl <---- nie polecam! maja zawyzone ceny i czesto nie maja towaru, sciemniaja, i ogolnie jest do niczego

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Gaziaki drogie w porównaniu do elektryków?

Chyba, że mowa o tanich elektrykach, które zobaczył na tanie militaria lub na airsoftguns i porównywał z cenami gaziaków.

 

Hmm no według mnie gaziaki są sporo tańszę od AEGów. Ale może się mylę.

Też tak myśle, no chyba, że chodzi o eksploatacje to się zgodze, że na gaziakach wychodzi więcej.

 

A co do FAMASa to nie tylko FAMAs jest teraz tani można także tanio kupic MP5 z Machineguna koszt ok. 800-900 zależy od modelu.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich jestem nowy (od wakacji czytam forum i zapoznaje się z ASG) to mój pierwszy post :)

Więc już w wakacje chciałem jak najszybciej zobaczyć co to jest ASG, myślałem nawet aby kupić taniego AEGA, jednak na szczęście mi przeszło.

Dużo myślałem i głównie dzięki temu tematowi doszłem do wniosku aby swoją przygode z ASG zacząść od zakupu jakiegoś dobrego pistoletu.

Zastanawiam się nad tym http://military.pl/s/m/CG320150.html#, jeśli kupie jakiś pistolet na początek to póżniej zostanie jako broń dodatkowa.

Chce głównie postrzelać do puszek :) najpierw.

EDIT:

Właśnie studiuje temat o tej broni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...