Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Border War 6 24-27.04.2014


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Transport mamy wstępnie ogarnięty - 3 autka po 4 ludzi na pokładzie plus graty, z tym że mamy obecnie 11 chłopa i 1 wolny, opłacony bilet. Szukamy kogoś na miejscu, żeby paliwo później równo rozbić.

Wylatujemy w środę po południu, nocleg gdzieś po drodze na skraju lasu, zapewne gdzieś między Opolem a Wrocławiem (no chyba ze nas chłopaki ze ślunska zaproszą na jakieś destroyparty), tak by w czwartek rano na spokojnie zrobić te 200km na miejsce i zarejestrować się bez stresów.

Link to post
Share on other sites

Witam

Jak jest na BW z limitami FPS? Czy sa rygorystycznie przestrzegane (wyrywkowe, albo obligatoryjne chrono itp.)?

 

tak, są limity,

Zasadniczo (a w niektórych przypadkach rygorystycznie :) ) są przestrzegane, chronowanie jest obligatoryjne (bez stickera na replice nie wejdziesz na teren gry).

 

Detale znajdziesz w regulaminie imprezy

Link to post
Share on other sites

[PL] Organizujemy transport autokarowy z Warszawy do Czech i z powrotem. Szacowany koszt w obie strony to byłoby ok. 200, a jak dobrze pójdzie z frekwencją to nawet 120zł. Zapiszcie się najlepiej całą grupą.

[EN]We are organizing bus transport from Warsaw to BW and back again. Estimated cost will be around 200pln, but if many of you will join, it may decrease to 120. Please register as a group if you have one.

 

ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/1OlIzPndInB01WWyx5IDsVYgYhb5YBbgsekHGL-ocNtI/viewform

 

PODGLĄD: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AimvYf5vuEk0dE9WRlNHZU1wM3ZvOUJ0ZkkyZU9rZHc#gid=0

 

{PL}Prosimy o jak najszybsze rozpowszechnienie informacji - im więcej osób im szybciej się zapisze, tym taniej nas wszystkich to wyjdzie. Osoby chcące sie dołączyć po drodze Wawa-BW proszę o kontakt na bernard_poltorak@onet.eu

[EN]Please spread the word as fast as possible - the more people will join, the less we will all pay. People who wants to join by the way please contact me at bernard_poltorak@onet.eu

Edited by Bernard
Link to post
Share on other sites

a jak jest z kupnem biletów na miejscu w Czechach ? bo słysze mocno sprzeczne info na ten temat.

Byłem tam 2 razy, na miejscu jest taki burdel, że zwykle naszywek na sprzedaż nie ma, a co dopiero bilety...

Poza tym czysto praktycznie - po to podajemy dane osobowe, by ubezpieczenie org wykupił, ciężko to zrobić w dzień imprezy.

Link to post
Share on other sites

Heja,

 

Pisałem do orgów już dwa razy odnośnie przydziałów do plutonów. Uwzględniłem też Wasze prośby (to co pisał Max.pl na forum BW).

Może macie jakiegoś chętnego na dowódcę kompanii? Chcą mnie w to wrobić, a szczerze powiedziawszy wolałbym pokicać po terenie.

Robota jest raczej niewdzięczna (ale catering blisko ;) )

Link to post
Share on other sites

Catering na miejscu dobra rzecz, nic tak nie smakuje po długim patrolu jak zimna kofola.

Dowódcę plutonu sobie jakoś wyłonimy, ale nikt ode mnie nie ma ambicji na dowódce kompanii - na zeszłej edycji nie było w ogóle dowódcy kompani :P

Link to post
Share on other sites

Ale wolałbym polatać z bandą :icon_wink: Tym bardziej, że nas się zbierają dwa plutony.

Trudno, najwyżej kamandir będzie tylko na papierze - od zbierania misji i rozdawania ich plutonom.

Jak mnie w to wrobią na dobre to zaczne roszady w plutonach tak, żeby wszyscy byli tam gdzie chcą.

Edited by Swierzy
Link to post
Share on other sites

"– Nie uwierzysz, co mi się zdarzyło. Idziemy sobie chaszczami obok drogi, a tu podbiega wrogi szeregowy i melduje mi się regulaminowo. Mówi, że ich pluton został pozbawiony w bitwie oficerów i podoficerów i musiał się wycofać. I teraz ona oczekuje na rozkazy. Myślę sobie, durna jakaś czy co? No i tłumaczę jej jak dziecku, że co prawda jestem podoficerem, ale, kurwa mać, wrogiej armii! Jakich rozkazów ode mnie oczekuje? A ona zdurniała mówi, że właśnie mnie szukała i nie chce być z całą resztą dziewczyn skazana za dezercję. Mam jej wydać jakiś rozkaz.

– I co jej rozkazałaś?

– Powiedziałam tak: „Zrób dwadzieścia przysiadów i spierdalaj, to rozkaz!”. Chyba jej nie zadowoliłam, choć posłusznie wykonała."

Pomnik Cesarzowej Achai tom 2.

 

Taaa, jak się zaszyję gdzieś w lesie, to będziecie mnie szukać po rozkazy, a ja powiem - zrób 3 przysiady i spier***!

Link to post
Share on other sites

 

– Powiedziałam tak: „Zrób dwadzieścia przysiadów i spierdalaj, to rozkaz!”. Chyba jej nie zadowoliłam, choć posłusznie wykonała."

Pomnik Cesarzowej Achai tom 2.

 

Taaa, jak się zaszyję gdzieś w lesie, to będziecie mnie szukać po rozkazy, a ja powiem - zrób 3 przysiady i spier***!

Czyli uważasz że nie jesteśmy w stanie zrobić 20 przysiadów ? Masz rację :icon_lol: A tak BTW to taka mała zemsta za zeszły rok :maniak_jezyk2:

Link to post
Share on other sites

Wielce mi wielce, Boss miał dowodzić, a w takcie walk doszło do przewrotu i Ty Max rządziłeś - nie powiem, udanie. Co ja miałem z tym wspólnego?

Faktycznie w zeszłym roku organizatorzy dali ciała, nie mięliśmy dowódcy kompanii, więc każdy pluton chodził na żebry lub plątał się bez celu. Ogólnie miało się wrażenie, że brak jakiejkolwiek koordynacji, a na kanale głównym jakieś sieroty rządziły, które nie potrafiły pmr przestawić.

 

Panowie, przy okazji uwaga - teoretycznie każda kompania dostaje z przydziału kanał pmr, a że jest kanałów aż 8, to przy ponad tysiącu ludzi cyrki są. My to rozwiązaliśmy bardzo prosto - mamy, jak większość chyba, radiostacje programowalne z dualbandem, dowódcy mają nasłuch na organizatorskie częstotliwości, a w plutonach ustawialiśmy kanał spoza zakresu midlanda czy pmr, jakiś z palca wyssany, np: 458.220 i do tego ctcss - cisza, spokój, brak wcięć i trzasków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...