Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, jako że nie znalazłem żadnego wątku na temat tej klameczki, to zakładam takowy.

 

Chodzi tutaj o takiego o to Colta 1911:

http://gunfire.pl/product-pol-1152192043-Pistolet-gazowy-GG107.html

 

W sieci bardzo mało informacji na jego temat, na wszystkich sklepach napisane to samo, więc nawet nie warto tego tu kopiować.

 

Jedyne co znalazłem w sieci na jego temat, to taki filmik w niezrozumiałym dla mnie języku:

 

Miał ktoś z was już doczynienia z tym kawałkiem plastiku? Jest to coś warte?

Właśnie się przymierzam żeby go kupić i zobaczyć co za miskę ryżu i niecałe 100zł da się zwojować, dlatego pytam, bo może ktoś już miał to w łapkach i ma coś cennego do powiedzenia.

 

Pozdrawiam :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Mam toto od niedawna. Nic nie lata i nie trzeszczy, plastik sprawia wrażenie wytrzymałego. Magazynek metalowy, trochę klekocze w gnieździe ale to pewnie kwestia podklejenia. Hop-up symboliczny lub nieistniejący. Strzela na około 20-25 metrów (kulki 0,25 GG), dosyć celny na tym dystansie- trafia w pień o średnicy około 15 centymetrów. Na jednym biciu można wystrzelić około 5 magazynków, przy czym w ostatnim już czuć, że zaczyna brakować gazu. Za te cenę bardzo przyzwoita zabawka. I nadaje się na strzelanki od WW2 do współczesności.

Link to post
Share on other sites

Tak czy inaczej, już go zamówiłem, i przejdzie chcrzest bojowy siedemnastego na Piekarach, ale mam jeszcze jedno pytanko co do niego, bo jeszcze paczka z nim do mnie nie dotarła, a zżera mnie ciekawość :) Da się w nim odkręcić okładziny chwytu? bo mam ładne drewniane, i bym chciał je do niego przełożyć.

Jak już przyjdzie, to na dniach zrobię fotki, i strzelę małą recenzję.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...