Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK01SW- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


Recommended Posts

Witam

Od jakiegoś czasu nie moge znaleźć nigdzie tego modelu. Wie ktoś co sie stało? Nasze sklepy nie dostają dostaw i jest on za granicą, czy jego produkcja została przerwana? Bo to było bardzo sensowne AKSU za niską cenę. I bardzo chciałbym je mieć, nowe. Prosze mi wyjaśnić co sie stało z tą replika.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Azjatyckie sklepy też nie mają na stanie. Jedynie rsov.com, gunfire.pl i taiwangun.com mają wersję z prawdziwym drewnem, ale wersji SW już nie. Polskie sklepy mogą mieć jeszcze na stanie wersje SW, ale to już musisz słać do nich mejle z zapytaniem o nią.

Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem jakieś 2 miesiące temu do GF, mówili, że za 2-3 miesięcy winna być. Taaa... A jak już będzie to pewnie wersja z paskudną chropowatą farbą zamiast gładkiej czarnej. Słyszałem, że jest ogromny burdel w chinach, że niby produkawnie replik jest nielegalne i teraz firmy mają problem z dostawą.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

(Suka + koszt wysyłki)*kurs dolara*1,27(cło i vat).

Btw, w sumie to i zwykła suka Boyi jest praktycznie full stalowa. W Boyiu jedyne co znalowe to części od okładzin po czubek lufy, a w krótkim 74 tych części po prostu nie ma, bo za okładzinami mamy tylko tłumik.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...