Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UWAGA! LechosławAK/Jarosław1985


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest dante44

hahaha

facet założył lipne konto, "sprzedał " i podał prawdziwe dane ?

Nie rozśmieszaj mnie, co najwyżej zgadza się numer konta. Znajdziesz Bogu Ducha winnego gościa, oskarżysz go o oszustwo i sam pewnie zostaniesz posądzony o pomówienie ;)

 

Tylko policja może Ci pomóc .

Link to post
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to, iż to konto (jak i kilkanaście innych) zostało założone celowo, żeby robić ludzi w wała, w związku z czym zostało przez nas zablokowane. Niestety, jak widać koleś okazał się być szybszy. W związku z zaistniałą sytuacją odblokowuję je, ale prawdopodobnie i tak nie uzyskasz kontaktu tą drogą. Oczywiście email podany podczas rejestracji był fałszywy, a logowano się poprzez sieć TOR, tak więc wnioski co do intencji gościa są chyba oczywiste.

Dane podane wyżej na 99,9999% to lipa.

 

Parę informacji, które być może Ci pomogą, wysyłam na pw.

Link to post
Share on other sites

tylko przy przelewie wpisałem wszystkie dane które podał więc tak czy siak jeśli dotarło to jest to konto działające

 

proszę wszystkie osoby o zgłoszenie sie do mnie wykonamy pozew zbiorowy, jestem prawnikiem

2510(...)5718

 

to numer konta jaki podaje sprawdzajcie uważnie to co wam podają, dla mnie 400 nie jest suma za którą mogę zabić, ale jest masę osob które składają sobie przez lata i okrada ich oszust. Będę dzwonił do banku w tej sprawie a na policję muszę iść tylko muszę wiedzieć ile osób zostało oszukanych

Link to post
Share on other sites

hahaha

facet założył lipne konto, "sprzedał " i podał prawdziwe dane ?

Nie rozśmieszaj mnie, co najwyżej zgadza się numer konta. Znajdziesz Bogu Ducha winnego gościa, oskarżysz go o oszustwo i sam pewnie zostaniesz posądzony o pomówienie ;)

 

Tylko policja może Ci pomóc .

Link to post
Share on other sites

typ tak odpisał zobaczymy co się wydarzy:

 

"Witam no wkońcu mnie odbanowali,niewiem na jakiej podstawie mnie zbanowali,i nie jestem żadnym oszustem,paczke dzisiaj nadałem ponieważ wczoraj mi coś wypadło zaraz panu dam potwierdzenie,o ile znowu mnie nie zbanują :/"

Link to post
Share on other sites

aby anulować przelew dzwonisz do baku pobierają opłatę 100PLN i wyciągają kasę od drugiego banku ale czekaj cie koleś odpisał tak:

 

"Ok powiem CI jak to było od początku prosze o wyrozumiałość.Mam zadłużony dom i bank groził mi już że zabierze mi dom a mieszka w nim moja żona córka i rodzice.Kumpel mi podpowiedział że można szybko kaske tutaj zrobić a potem najwyżej po czasie oddać.Ciągle mnie to gryzło.Zróbmy tak że ja Ci oddam Całość pieniędzy odrazu w poniedziałek bo wtedy działa bankowość wtedy pójde na poczte i Ci zwróce całość 400zł co do grosika i nie będziemy sie włóczyć po sądach.I tak by mnie nie wykryli,po prostu chce być uczciwy i załatwić to po ludzku.Więc może tak być ?i w poniedziałek wysyłam twoje pieniądze rano więc już w poniedziałek po południu masz pieniądze na swoim koncie i nie zgłaszasz sprawy ok?PS to było jednorazowe a żadnych innych kont tutaj nie mam moge przysiądz.Przepraszam za to wszystko w poniedziałek robie przelew.Pozdrawiam i jak by pan mógł niech pan nie pisze już o mnie na forum.Przysięgam że oddam panu całość.Pozdrawiam i jeszcze raz najmocniej przepraszam nigdy więcej tego już nie zrobie."

 

co o tym myślicie?

Link to post
Share on other sites

No wiecie Panowie, mam żonę, dzieci, rodziców przyzwyczajonych do życia na poziomie, a teraz mają tylko gołą emeryturę. Dom kosztuje, czarne BMW też. No to co, założyłem ten Silver Bernstein. Ja wam oddam tę kasę, co ją włożyliście i nie musicie mi przestrzeliawać obu kolan. Ja sobie założę inny interes i was powiadomię, żebyście w nim nie lokowali kasy. A inni naiwni? Co was obchodzą? Zgoda?

Link to post
Share on other sites

Ok wszystko wyjaśnione pieniądze zwracam w poniedziałek rano.Przepraszam za to całe zamieszanie,ale nie kłamałem z tym że mam zadłużony dom,gdybym nie zapłacił tych pieniędzy to pewnie już bym był na bruku tak niestety jest w tym kraju.Przepraszam jeszcze raz przedewszystkim użytkownika rastart za to wszystko.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Rastart,

Jako prawnik powinieneś się orientować, czy oszustwo jest przestępstwem ściganym z urzędu. Jeśli tak jest, to zatajenie faktu oszustwa jest też przestępstwem. Radziłbym Ci zgłosić to do prokuratury.

Gość jest ewidentnym oszustem, niezwiązanym z asg, który wybrał sobie to środowisko do przestępczej działalności. Nikt z tego forum nie powinien mieć żadnych sentymentów do darowania próby oszustwa.

Jeśli nie zostańie wykryty i ukarany, to będzie sobie krążył po różnych forach hobbystycznych, gdzie funkcjonuje Komis.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem CIe i wiem że zrobiłem źle,ale postaw sie na moim miejscu,co byś zrobił jak byś miał wybrać albo rodzine na bruk ci wywalają albo raz 400zł robisz przekręt żeby na czas rate zapłacić? Oddaje te pieniądze więc nie jestem do końca taką gnidą za jaką mnie macie :/ nie sądź człowieka z góry.....

Link to post
Share on other sites

400 zł to nie jest suma, której w awaryjnej sytuacji nie można pożyczyć od najbliższej rodziny lub przyjaciół. Chyba, że ich się nie ma, bo zrobiło się na nich finansowe przekręty. Nie przekonasz mnie, że brak 400 zł, to powód do popełnienia przestępstwa.

 

Link to post
Share on other sites

Witam chciałem kupić od użytkownika Jarosław1985 SVD szybko się dogadaliśmy i podał nr konta do przelewu. Od razu zrobiłem przelew był to w poniedziałek. Dzisiaj już jest piątek a repliki niema.

Mam zamiar wszystko zgłosić na policje.

Mam pytanie czy muszę mieć przy sobie wydrukowane rozmowy potwierdzenie przelewu??

Nie mogę wejść na konto tego użytkownika.

Edited by Kuki12
Link to post
Share on other sites

Rozumiem CIe i wiem że zrobiłem źle,ale postaw sie na moim miejscu,co byś zrobił jak byś miał wybrać albo rodzine na bruk ci wywalają albo raz 400zł robisz przekręt żeby na czas rate zapłacić? Oddaje te pieniądze więc nie jestem do końca taką gnidą za jaką mnie macie :/ nie sądź człowieka z góry.....

 

A Tobie bana dali w Providencie?Trzeba było sprzedać telewizor, lodówkę, cokolwiek za te durne 400 pln i tyle. Należy Ci się prokurator i zero tolerancji.

Edited by Demo666
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...