Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha. W jedyn z ostatnich "Komandosów" jest artykuł o grupie

ASG - nie wiem skund :D (coś koło morza - Szczecin?)

Opisane ich hobby, jak to działa - polecam. Oraz anegdota z

życia wzięta o pewnym panu generale (policji chyba)

który przypadkowo wstąpił na taką :pozorowaną akcję: ASG.

Na czarno (taktyka czarna :D) i ponoc ten pan myslał że to zawodowcy,

żę to normalni At-cy :D nieźle, nieźle, oby tak dalej!

to jest historia zwiazana z moja ekipa.

cwiczylismy na terenie lotniska (legalnie) do pokazu - zatrzymanie auta i takie tam. wspomniany funkcjonariusz kolowal wlasnie szybowiec i nas widzial... byl pewien, ze to "jego ludzie" - niespodobal mu sie jedynie napis na plecach (w Szczecinie SPAP ma na plecach napisy "Policja Antyterrorystyczna" - my mamy SPAT)... odjechal w niejasnym przekonaiu, ze "cos jest nie tak'.

nie on jeden ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
kiedys w "07 zglos sie" byl motyw, jak milicyjne AT wchodzilo do samolotu podczas kolowania - na filmie jeden z milicjantow spadl i faktycznie odniosl obrazenia - zdaje sie, ze wtedy byli to ludzie Dziewulskiego

 

Scena do filmu była nakręcona na wydarzeniach które miały miejsce na Okęciu 22 września 1981r. Była w tedy próba porwania samolotu AN-24 do Berlina Zachodniego.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

ciagle ruskich sie krytykuje... ilez mozna? przypomnijcie sobie starcie naszych z dwoma kgbistami w magdalence:)

linki do tego szturmu w Mineralnych Wodach:

http://www.specnaz.ru/archive/07_2001/03.htm

http://www.specnaz.ru/archive/08_2001/1.htm szczegolnie te dwa artykuly mi sie podobaja, polecam wszystkim ktorzy slepo wierza masowym srodkom przekazu:)

http://www.agentura.ru/timeline/2001/autobus/

niestety nie moge znalezc zadnych nagran filmowych

jak ktos niezbyt rozumie po rusku to: http://babelfish.altavista.com/ mozna tlumaczyc cale strony.

Jak znajde cos wiecej to wrzuce. pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jesli idzie o powyzsze artykuly to jest z tej akcji film ale byl krecony z daleka i jedyne co widac to kupe dymu,wybuchy...straszny zamet i strzaly

Aha zapomnialem ze akcja zostala przeprowadzona bardzo szybko.Rosjanie wpadli do autobusu i 5 sekund pozniej przed autobusem lezeli wszyscy zakladnicy takze predkosc i agresja na najwyzszym poziomie

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z histori At wiem ze w wiekszosci przypadkow autobusy staly w miejsu tak jak w omawianym powyzej rosyjskim przykladnie a jak nie stoi to robi sie tak jak to widzialem na filmie z odbicia autobusy z irlandi ze zajezdza sie droge, rzuca sporo granatow i wchodzi drzwiami i oknami..nie zawsze da sie uzyc snajpera

Link to post
Share on other sites

:) chętnie zobaczę :)

 

[ Dodano: Wed 30 Aug, 2006 ]

Gdzie można dostać tyczkę pirotechniczną do ASG :D?

 

Btw, jadąc wczoraj zetteemowskim Ikarusem spostrzegłem, że potencjalnie jedyna dogodna szyba do wejścia jest jednoczęściowa i znajduje się pod trasą autobusu. Następne można wypchnąć, jak w procedurze ratunkowej.

 

[ Dodano: Fri 01 Sep, 2006 ]

Czy ktoś z Was myślał, aby spróbować zakupić lub wynająć jakiś złomiasty autobus na dużą strzelankę? Albo postrzelać się w miejscu, gdzie stoi wrak autobusu?

Link to post
Share on other sites
Czy ktoś z Was myślał, aby spróbować zakupić lub wynająć jakiś złomiasty autobus na dużą strzelankę? Albo postrzelać się w miejscu, gdzie stoi wrak autobusu?

Ty?

 

I jaki to ma związek ze sprawą. Autobusu do AS nikt Ci raczej nie wynajmie, a po złomowiskach możez pochodzić sam.

Link to post
Share on other sites
Czy airsoft z atakiem na autobus nie byłby fajny?

Nie, bo znam tylko jedną ekipę w PL, która ewentualnie mogłaby się tego podjąć. Reszta byłaby połączeniem domu wariatów z płonąccym burdelem.

Już o tym myślałem. Jakoś by się podeszło... np. pod osłoną dymu... nie jestem dobrym taktykiem

Znaczy - pardon - kolejny jebaka teoretyk.

coś na pewno da się zrobić.

Na początek proponuję przestać bić pianę na zasadzie: weźcie i zróbcie coś z tym. OK?

Link to post
Share on other sites

Ależ z Was panowie cynicy (nie mylić i nie wiązac z pewnym konkretnym Cynikiem :mrgreen: )

 

Chłopak chce spróbować więc niech spróbuje ;) Dla ciekawszego "rozwoju" sytuacji proponuje autobus umieścić na jakiejś duuużej płaskiej polance albo parkingu żeby dookoła autobusu bło minimum 100 metrów czystego płaskiego terenu. Wtedy to dopiero bedzie "szturm" ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...