Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty do 400zł


Recommended Posts

Co do drugiego gatunku, było o Haixach 2005 II gat. kiedyś pisane, że ich mankamenty są kosmetyczne - skrzypią albo któraś z przelotek od sznurówek jest krzywo wszyta. Jeśli z Nepalami jest podobnie (a nie ręczę) to myślę, że warto.

 

Gdzieś (chyba na tacticalu) czytałem, że komuś dość szybko przemokły, co świadczyło o problemie z membraną - armyworld zaakceptował reklamację. Jeden wniosek płynie z tego mniej więcej takie, że niby faktycznie powinny być to wady kosmetyczne (skoro uznali reklamację wady wykraczającej poza zakres "kosmetycznej"), niestety drugi wniosek jest taki, że zdarzają się też "te gorsze", gdzie usterki są poważniejsze i być może trudniej wykrywalne niż ten z membraną (zły skład kleju itd.).

 

Miałem masę butów wojskowych i trekowych, od pewnego czasu mocno znęcam się nad Batesami m-9 assault 2420, bez zamków, same sznurówki. Bardzo dobrze usztywniają kostkę, a przy tym jak na takie obuwie są lekkie i wygodne. Latem jest w nich jak dla mnie ciut za ciepło, choć kumple nie narzekają, za to zimą utrzymują idealną temp. stopy. Można je dorwać w okolicach 400zet, na outlecie taniej nawet.

 

Dzięki za radę, zapomniałem wspomnieć, że mierzyłem już Batesy (akurat nie ten model), ale żadne mi nie podchodziły. Nie wiem czy to jakaś autosugestia, czy moje stopy się z nimi kompletnie nie dogadują, ale jedyne co chciałem zrobić z nimi w sklepie, to je zdjąć. Żałuję, bo wiele osób poleca i chwali sobie buty tej marki.

 

Dzięki za odzew i czekam na kolejne propozycje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkim serdecznie,

 

Od kilku dni przeglądam fora odnośnie obuwia i będę szczery - mam totalny mętlik jeśli chodzi o wybór butów. Jako, że to będą moje pierwsze " z wyższej półki" buty do strzelanek to zrobiłem dogłębny resarch na powyższy temat. Jednak im więcej czytałem, tym więcej miałem znaków zapytania jakie obuwie będzie najlepsze. Dodam, że mój budżet to ok 350-400 zł.

 

Do czego będą mi potrzebne buty:

- wypady do lasu/gry asg - las, cqb

 

Oczekiwania:

- Żeby, przy odpowiedniej impregnacji dość długo mi służyły

- W miarę możliwości na kilka pór roku ( wiem, wiem - kompromisy, nie można mieć wszystkiego)

- Buty mają być nowe.

 

Oto moja lista:

 

- http://www.demar.com...odukt,trek-m6-b Sporo o nich czytałem i natknąłem się raczej na pozytywne opinie. Jestem niemalże na nie zdecydowany, jednak zastanawiam się, jak będą mi one służyły przy wyższych temperaturach - mam na myśli miesiące wiosna/lato?

 

- Trochę tańsze - http://sklep.odziez-...971-p-2264.html

 

- Dość popularne i polecane - https://www.militari...8-742_p5236.xml

 

 

Co sądzicie o tym zestawieniu? Z góry dziękuje za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Edited by Przemas44
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...