Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Pulse Japan


Recommended Posts

http://pulse-japan.jp/index.php - Jeżeli komuś zależy na sprzęcie dostępnym wyłącznie na rynku japońskim to właśnie ten sklep powinien wybrać. Świetny kontakt (emaila z odpowiedzią na moje pytania dostałem po 5 minutach :icon_smile: doskonała obsługa i szybka wysyłka. Jak czegoś nie ma to wystarczy się z nimi skontaktować i odpowiedzą kiedy i za ile będzie, bo realizują też prywatne zamówienia na konkretny sprzęt. Ja zamówiłem tam Tokyo Marui M870 i miałem go po tygodniu. Jeszcze raz gorąco polecam.
Link to post
Share on other sites

Ceny są ideale by zamówić grupowo.

 

TM Type 89 - 1100 zł na Pulse Japan - w Polskim sklepie - 2400 zł

TM RECCE - 1300 zł na Pulse Japan - w Polskim sklepie 3200 zł !

TM M3 Super 90 - 500 zł na Pulsce Japan - w Polskim sklepie 1400 zł.

 

Pierwszy raz widzę ten sklep i czekam z niecierpliwością na więcej informacji. Jeszcze jakby się przypadkiem udało uniknąć cła i podatków to byłoby już zbyt pięknie.

Link to post
Share on other sites

+ Można u nich zamawiać części do klamek Marujca, KSC i innych japońców - zamawiają od producentów. Ja zamówiłem u nich części do swojego 5-7 Tokyo Marui - 2 tygodnie realizacja zamówienia Marui->Pulse, a potem w 5 dni paczka u mnie :) Bardzo polecam, bo za 2 zbijaki i element korpusu z wysyłkami itp zapłaciłem 130zł

Link to post
Share on other sites

Panowie... Pulse Japan UMOŻLIWIA zakup części do naszych KWA. Części są prosto z fabryki KWA/KSC!! Otrzymałem takiego maila od nich:

Hi

 

Sorry being late, I just got an answer from KSC.

Here is your quote:

- KSC HK45 slide : 4410 yen

- KSC HK45 hop rubber : 315 yen

- KSC Shipping fee : 850 yen

- Pulse Japan charge : 500 yen + 10% of the product price (4725 X10%) = 970 yen

- Shipping to Poland (?) : 1700 yen (airmail with tracking)

Total : 8245 yen

 

Paypal charge : 361 yen

 

Total to pay : 8606 yen

 

Można u nich zamawiać graty niedostępne nigdzie indziej :D.

Link to post
Share on other sites

Jak wyczają, że często do polszy paczki wlatują to zaraz przypierdzielą cło ;) Szwagier kiedys kupował pare rzeczy w Japonii i za którymś razem przywalii cło - 3 miesiące po dostawie;) Tak mu się to opłaciło, że w polsce kupiłby pare groszy taniej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Obczajam, gdzie by tu w miarę sensownej cenie dostać lufe promyka do AUGa. Mają ja na Pulsie za ~190zł, więc bardzo dobrze, ale ta ich "premium" wysyłka trochę odbiera sens zamawianiu. Tutaj koszt całkowity:

Here is your quote :

- Laylax/rometheus EG Barrel 509mm for Steyr : 6510 yen

- Shipping fee : 1500 yen (airmail with tracking)

- Paypal charge : 352 yen

Total : 8362 yen

 

Razem to już niemal 250zł, z cłem grubo ponad 300zł.

Chyba pozostaje czekać na re-stock na RSOV :P

 

A co do wypowiedzi Saida - przynajmniej szwagier miał zakup ratalny :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wczoraj wysłałem im PayPalem przelew za części do swojego pistoletu na kwotę 9085 jenów dżapońskich (281,57PLN na dziś). Dziś już miałem maila od nich z potwierdzeniem odebrania przelewu i rozpoczęcie procedury pakowania. Planowałem zakup części dwa miesiące temu ale plany się posypały i dopiero w sobotę poinformowałem ich, że w końcu chcę u nich kupić. Dostałem też notkę, że jeżeli fabryka nie będzie miała którychś z zamówionych części to dostanę zwrot kwoty równy wartości niedostępnej części.

 

Generalnie kontakt z klientem mają perfekcyjny, odpowiedzi tego samego dnia lub DO dwóch dni. Jak wcześniej pisałem można też dawać im zlecenia odnośnie zakupu części prosto z fabryk.

 

PS. Dostałem też od nich info, że ostatnio było sporo zamówień z Polszy. Przyznać się, kto zamawiał już coś od nich :P.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...