Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolba [Special Force] dobór bateri .


Recommended Posts

Witam

 

Mam problem otóż posiadam kolbe typu special force

 

 

I chce zakupić do repliki baterie Lipo , nie mniej jednak zależy mi na dużej pojemnośći i wysokim C czyli wydajności prądowej .

 

Skupiałem się głównie na bateriach Turnigy , ale chyba będę musiał się pogodzić z tym że z tej firmy bateri 3 modłułowej o wartości 2200 mah np . i min 30 C , nie ma .

 

Czy zna ktoś baterie 2 lub 3 modułową godną polecenia z pojemnością ok 2000 mah i min C równym 30?

 

 

 

Dziękuje z góry za odpowiedzi

Edited by Zem
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź , wszystkie te baterie z firmy "Turnigy" widziałem , ta batka ma małą wydajność bo 15 C , więc pytam czy ktoś zna inną dobrą firmę która robi sticki 3 modułowe z C min 30 , bardzo dużo mi naświetlił " Hindus" dziękuje mu jeszcze raz , dlatego posiadając już pewną widzę na ten temat , zależy mi na wysokim C.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Witam mój przyjaciel ma problem gdyż zakupił cm007 firmy P&J i potrzebuje dobrego akumulatora typu lipo a ja obiecałem mu że pomogę jak tylko mogę ale nie daje rady więc proszę was o pomoc.Jak coś standardowa bateria tej repliki to nimh 8,4 o pojemności 1200mah.

Wszystkim zaangażowanym z góry dziękuje.

Edited by Stinger123
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...