Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci Poszukuję


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Szukam serwisanta-elektronika który podejmie się przeróbki kostki stykowej w moim P90 KA na mikrostyki, aby osiągnąć krótki skok i reset spustu, czyli tzw. "hair trigger",

Zależy mi na zachowaniu safe, semi oraz auto, bez dodatkowego selektora.

Przeróbka może być w oparciu o gotowe układy procesorowe.

Serwisantów, oraz osoby polecające mistrzów w swym fachu, proszę o kontakt na PW albo e-mail: gonitwa8 (at) gmail.com.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć,

 

szukam osoby z Warszawy lub Piaseczna, która zajęłaby się serwisem, tj. przesmarowaniem, wypodkładkowaniem i złożeniem mojej G36K od JG. W replice jest jakiś problem z dyszą, która się blokuje, więc przegląd obejmowałby również diagnozę i ewentualną naprawę tej usterki.

 

Nie ukrywam, że chciałbym w takiej usłudze uczestniczyć, żeby czegoś samemu się dowiedzieć na temat składania gearboxa v3, tak na przyszłość...

 

Cena do ustalenia.

 

W razie czego piszta maile na adres kerrick90@gmail.com lub skrobnijcie sms na numer 661847653, oddzwonię.

 

Pozdr

K.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Poszukuję serwisanta w mieście lub okolicach miasta Oława (Dolnośląskie)(Powiat Oława) PILNE

 

Mam replikę BOYI RK-01 po modach. Potrzebuję osoby znającej się na rzeczy która pomoże mi wymienić tłok w gerboxie (v3). Mam szczupły budżet więc w grę wchodzi tyko to, że replikę osobiście dostarcze i odbiorę. Replikę muszę mieć sprawną do końca maja. Więcej informacji i kontakt na PW.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Poszukuję serwisanta, który podjąłby się dwóch tematów:

1. Cyma 045A - najprawdopodobniej problem z selektorem. Po przełączeniu z pozycji safe na auto działa prawidłowo, po przełączeniu z auto na safe nie strzela w ogóle. Po przełączeniu z safe na semi można oddać ok. 10 strzałów a następne strzały można oddać ale bardzo powoli wciskając spust. Czasami w ogóle przestaje strzelać i odzywa się dopiero po wielokrotnym przełączeniu selektora przez wszystkie pozycje. Replika poddana została poddana szeregu modyfikacji u polecanego serwisanta, który jednak nie chce podjąć się tematu, ponieważ zrezygnował z replik AK. Replika wystrzeliła ok. 3k kulek od nowości.

2. Cyma 040 - kupiłem używkę. Replika ma wymienione sporo części i trzeba zweryfikować, czy rzeczywiście tak jest. Wg. sprzedającego ma ok. 500fps, ja chciałbym uzyskać max 450 (wymiana sprężyny). Replika nie była używana przez ok. 2 lata ale jest w pełni sprawna. Do wykonania przy okazji: czyszczenie, smarowanie, podkładkowanie, uszczelnianie.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Rozglądam się za serwisantem do przeglądu i lekkiego podkręcenia M14 G&G veterana. Replika po kompleksowym tuningu, zrobiona na 550fps (chronowane, podobno wrzucona 160 guardera, więc jak na tego springa trochę mało?). Strzela w porządku, ale chciałbym żeby ktoś zrobił jej porządny przegląd, może dałoby radę ją dobić do tych 600fps. Podejrzewam, że może jakiś problem z prostą nieszczelnością czy coś takiego jest... Chciałbym też założyć sorbo i w miarę możliwości jakoś ją wyciszyć.

Serwisant z Warszawy lub okolic (idealnie) lub z reszty polski, szukam kogoś z doświadczeniem w mocnych replikach.

Kontakt PW.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 6 months later...
W dniu 17.03.2020 o 00:35, Mrubikc napisał:

Witam,

Poszukuję osoby z doświadczeniem w tuningu repliki M4, zamierzam zrobić replikę na tip top, zatem wymagam profesjonalizmu. Dzięki i pozdro!

Przestrzegam Cię Kolego przed grasującym tutaj i bardzo aktywnym patologicznym oszustem i krętaczem. Prawdopodobnie napisał już do Ciebie na PW.

Jego historia była wielokrotnie opisywana, jak również na większych grupach na fb. We wszystkich tych miejscach jest ciągle banowany, ale powraca jak opryszczka z nowymi fejk kontami.

Typ to wallop aka flint aka hadesiak1 aka cholera wie co jeszcze; powszechnie nazywany Majonezem Kieleckim od inicjałów i nazwy serwisu.

Kilka akcji z brzegu:
https://wmasg.com/pl/forum/topic/168503-wallopmk-customservice-lufy-edgi-czyli-jak-stracić-500-złotych-z-własnej-głupoty-i-nadmiernego-zaufania-do-obcych-ludzi
https://www.facebook.com/groups/ASG.Polska/permalink/2381223665429620/
https://www.facebook.com/groups/ASG.Polska/permalink/2513583578860294/

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...