Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wspomnienia weterana Nordland 44-45


Recommended Posts

"Zmierzch Bogów", Bellona, isbn 978-83-11-13010-4, stron150(tekst) reszta fotki, przypisy i załączniki

 

Biede masz pod nosem :icon_wink: skocz i zobacz czy jest u Ciebie w sklepie. Za te cenę to grzech nie zakupić.

link poglądowy

http://www.sklepy24.pl/sklep/albertus_pl/produkt/zmierzch-bogow/1175453

Edited by Kowalsky RA
Link to post
Share on other sites

 

 

Operacja stona - Mikołów

Można by powiedzieć, że z samego rana wychodząc z psem obraliśmy właściwy kierunek może nie był to Berlin, ale dało radę, po przebyciu 500m dotarliśmy na miejsce, Nuka zajęła standartowo pool posytion a ja udałem się w świat magii kroplandi, przez drzwi i w prawo, wreszcie po dotarciu na miejsce okazało się, że ja, pierdziu, już ktoś tu był (czyżby obsługa sklepu traktowała książki jak ziemniaki ?) Wszak książki leżały tu i tam, bajki, romanse, kryminały, kucharskie itp. itd., Myślę sobie Job twoju mać trzeba by to przekopać i tak po pięciu minutach walki udało się dopadłem ją:)··Pierwsze zaskoczenie książka w twardej oprawie (z Belloną różnie to bywa), tak, więc do kasy iiiiiiii nie nie do domu na spacerek z psem,:P

 

Szkoda, że taka cieniutka, ale mimo to ciekawa by nie było, że nie no i ta cena, na allezło między 17 a 20 + koszty przesyłu.

 

W skrócie miało być:

Poszedłem, zobaczyłem, zakupiłem

Kowalsky dzięki za info.

 

Pozdrawiam Ahmed

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...