Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabiny snajperskie - który wybrać?


Recommended Posts

Witam, jestem nowy zarówno w na forum jak i w tematyce airsoftu, więc chciałbym poprosić o pomoc bardziej doświadczonych entuzjastów asg :icon_smile:

Otóż mam zamiar kupić sobie w najbliższym czasie karabin snajperski, ale nie jestem do końca pewien, który powinienem wybrać na początek, dlatego chciałbym by ktoś doradził mi, który z poniższych powinienem wybrać...

 

http://gunfire.pl/pr...giem-olive.html

 

http://gunfire.pl/pr...-z-luneta-.html

 

http://www.taniemili...ml#.UtswMhCtbIV

 

 

Interesują mnie karabiny w przedziale cenowym do 500 ewentualnie 600 złotych.

Do tego chciałbym, by zakupiony przeze mnie karabin mógł być w dużym stopniu tuningowany w przyszłości, a także by był wytrzymały i bezawaryjny.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Edited by gr8pio
Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żaden... Dobra snajperka to nie tylko "baza" ale głęboki tuning, wydatek rzędu 2000-3000 zł.

Jeśli jesteś nowy, to daruj sobie snajperstwo, to zabawa dla doświadczonych. Zdążysz wystrzelić jedną kulkę a przeciętny szturman, z MP5K w ręku "zgarnie" Cię bez problemów.

W twoim budżecie możesz kupić już replikę szturmową na przyzwoitym poziomie. Pobiegaj jako szturman, nabierz doświadczenia taktycznego.

Radzę Ci z własnego doświadczenia. Bawiłem się w snajpera przez rok i wróciłem do roli szturmana.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Żaden... Dobra snajperka to nie tylko "baza" ale głęboki tuning, wydatek rzędu 2000-3000 zł.

 

Zdaję sobie sprawę, że jest to duży wydatek ale przy moich zarobkach mogę wydać na sprzęt asg miesięcznie około tysiączka, a muszę kupić jeszcze mundur, plecak, buty i inne tego typu rzeczy. Generalnie chodzi mi o to by kupić karabin, który będzie dobrą bazą do tuningu, jeśli te wymienione przeze mnie się nie nadają zbytnio do upgrade'owania to mogę przeznaczyć więcej kasy na ów karabin skoro i tak mamy zimę to nie będzie żadnego strzelania puki się nie ociepli.

 

A do tego Panie Powała... Karabin szturmowy już mam praktycznie wybrany i mam go zamiar kupić w przyszłym miesiącu, i tak jak Pan mówi mam zamiar od tego zacząć, nabrać doświadczenia, a w momencie kiedy moja snajperka będzie po solidnym tuningu a ja sam uznam, że jestem gotowy na zmianę zacznę się bawić w snajpera.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, nie "panie", tutaj nie ma "panów" :icon_exclaim:

Po drugie jeśli masz takie podejście, to pochwalam, ale póki co, nie wydawaj pieniędzy na snajperkę, zawsze zdążysz kupić i zrobić tuning, zajmie Ci to kilka dni a doświadczenia nabiera się znacznie dłużej...

Miłej zabawy w gronie "dużych chłopców"... :icon_biggrin:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Chyba kilka miesięcy :P skoro dogłębny tuning wyniesie mnie około 2-3 tysięcy, a jak już mówiłem mogę miesięcznie przeznaczyć max 1 tysiączek. Tak więc mimo wszystko chciałbym już przynajmniej kupić bazę i stopniowo dokupywać ulepszenie, tak więc jeśli to nie problem to prosiłbym o jakąś propozycję od czego zacząć :)

Link to post
Share on other sites

Tak, jak pisałeś, od repliki szturmowej na przyzwoitym poziomie i nabierania doświadczenia.

Uskładaj sobie przez kilka miesięcy pieniądze i wówczas kup replikę snajperki od razu z usługą tuningu, to zawsze wychodzi taniej...

Sklepy z dobrym serwisem to Zbrojownia, Specshop w ostateczności Tajwangun, bo Gunfire ma raczej słabiutki serwis.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Vsr na częściach pdi i lufie promyka da rade, jakby złożył to dexter to byś miał porządną replikę. Tylko wiadomo spring na te 90 metrów strzeli raz n 3 sekundy a ww m14 przy tych samych kosztach tuningu będzie strzelał na te same dystanse ale częściej.

 

Ale mimo wszystko realia są bardziej zachowane przy springu :) a do tego vsr jakoś milszy dla oka jest jak dla mnie :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...