Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie odnośnie sklepu


Recommended Posts

Przeniesione z działu "jak zacząć" :

Witam, po kilku dniach studiowania waszych poradników postanowiłem się w końcu zarejestrować i zadać pytanie odnośnie kupna repliki, którą sobie wybrałem. Moje wymagania spełnia cm.031, jednak w sklepach ocenionych u Was jej cena mieści się w przedziale 350-450 zł co, szczerze mówiąc, niezbyt mi odpowiada. Znalazłem jednak pewien sklep, w którego ofercie jest ona znacznie tańsza, mianowicie :

http://www.sklep.air...inka-CM031.html

Opinie na temat tego sklepu u Was również są, jednak rozpoczynają się w roku 2006, a kończą w maju 2013, czyli nie są zbyt aktualne, ponadto zmieniają się na przestrzeni tych lat jak w kalejdoskopie.

Tutaj rodzą się konkretne pytania : Czy jakość tej repliki jest gorsza niż w innych, bardziej renomowanych sklepach ? Jak działa obsługa i serwis tego sklepu ? Skąd taka rozbieżność cenowa ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, czekam na wszelkie rady, mam nadzieję jak najszybciej kupić swoją pierwszą replikę :icon_smile:

Edited by poMIMOto
Link to post
Share on other sites

od kilku lat to powtarzam, a wy dalej swoje. airsoftguns to gunfire pod inną nazwą, więc dziwne, że jeden oceniacie źle, drugi dobrze, ale jak widać - psychologia marketingu robi swoje :icon_biggrin:

Zgadzam się, że ASG i GF to prawie to samo, obydwa zaliczam do "średniaków" i mam o nich tę samą opinię... :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...