Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Baza pod Snajperkę


Recommended Posts

Witam, moja choroba na bycie snajperem okazała się jednak nie do wyleczenie, stąd moje pytanie. Jaką bazę pod snajperkę wybrać, chodzi mi o to która replika(np. swd, m24 itp.) będzie najtańsza pod względem wymiany komory hu, gumki i lufy na porządne ? Z góry dzięki za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Tak to tylko w erze. . .

Chyba źe masz minimum 2 tysiące,i też zależy jaki masz gust.Osobiscie mam aw.338 aresa z mancraftem i sobie chwale.

Planuję zmieścić się w granicy 1600-1800zł, a co do gustu to bardzo podobają mi się m40,m24 i l118. Można wiedzieć ile cię taka konfiguracjia kosztowała?

 

Link to post
Share on other sites

Sama baza to koszt ok.1800 ,calość ok 4 tyś z porządną optyką.A co do tematu ,to w Twojej kwocie z zakładanym Twoim tuningiem ( mancraft do tego lufa,gumka itp ) dobrą opcją są swd a&k albo 4 takt bar 10 jg.

Edited by Skejter
Link to post
Share on other sites

Sama baza to koszt ok.1800 ,calość ok 4 tyś z porządną optyką.A co do tematu ,to w Twojej kwocie z zakładanym Twoim tuningiem ( mancraft do tego lufa,gumka itp ) dobrą opcją są swd a&k albo 4 takt bar 10 jg.

A czy to http://www.taiwangun.com/cm-702-cm?from=listing dałoby radę, bo do swd mam uprzedzenia w postaci optyki a bar jest wszędzie nie dostępny?

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj tego bo to syf.

Kup prędzej L96 od Wella, albo Bara10 od JG.

W tym pierwszym na dzień dobry do wymiany jest komora na PDI, reszta tuningu jest identyczna w obydwu przypadkach - zestaw mancrafta, precka, gumka, luneta/dwójnóg/tłumik itd.

A L118A od Well'a też by się nadawał, bo bara serio nigdzie w Polsce nie mogę znaleźć bo wszędzie niedostępny, a l96 średnio mi się podoba ?

Link to post
Share on other sites

L118 ? Hmm,podaj link bo mi wujek google pokazuje działo samobieżne.A na bara poluj w komisie,ostatnio poszedł za 650 z mancraftem i lufą promyka,ale to byla okazja,ale stockowe pojawiaja sie częsciej.

Edit

Coś tam widze,niby AI AW . 308 ale i tak link się by zdał.

Edited by Skejter
Link to post
Share on other sites

Na airsoftsniperforum widać że to części VSR. Co do komory to nie mam pojęcia, nie czytałem wszystkiego.

Na pewno części vsr? Gościu piszę że:

3. Should I get this gun?

Pros:

- Realistic

- Cheaper than a TM

- Reliable with only minor upgrading (so far I've only replaced the 1st sear)

- Came with a good quality scope & bi-pod

Neutral:

- 400 FPS

- Not VSR compatible

- Weight

Edit: Jest za to kompatybilny z częściami l96 od TM

Edited by wawi08
Link to post
Share on other sites

W kwocie jaką dysponujesz za Chiny Ludowe się nie zmieścisz...

 

Jakieś 90-100m osiągniesz tak by trafić w sylwetkę. Tuning snajperek jest w zasadzie identyczny bo do wymiany w 99% idzie wszystko co możesz kupić w sklepach. Oprócz SWD gdzie za mniejsze pieniądze idzie coś zrobić.

 

Poczytaj tematy w dziale karabiny wyborowe... dużo postów = dobry karabin warty uwagi.. przynajmniej w tym dziale i podejmij decyzję.

 

Tego co podałeś powyżej nie kupuj... z foto to nie są części do L96 w standardzie maruzena a tylko te są warte uwagi.

 

L96 możesz sobie przerobić, dać długiego maga, przerobić lufę itp.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

W kwocie jaką dysponujesz za Chiny Ludowe się nie zmieścisz...

 

Jakieś 90-100m osiągniesz tak by trafić w sylwetkę. Tuning snajperek jest w zasadzie identyczny bo do wymiany w 99% idzie wszystko co możesz kupić w sklepach. Oprócz SWD gdzie za mniejsze pieniądze idzie coś zrobić.

 

Poczytaj tematy w dziale karabiny wyborowe... dużo postów = dobry karabin warty uwagi.. przynajmniej w tym dziale i podejmij decyzję.

 

Tego co podałeś powyżej nie kupuj... z foto to nie są części do L96 w standardzie maruzena a tylko te są warte uwagi.

 

L96 możesz sobie przerobić, dać długiego maga, przerobić lufę itp.

Poczytałem trochę i zdecydowałem się na bar'a od jg tylko nigdzie nie mogę go znaleźć, czy to jest to samo co bar 10 http://gunfire.pl/product-pol-1152199204-Replika-JG376.html czy pozostało mi tylko sprowadzenie ze stanów/hk ?

Link to post
Share on other sites

@Wawi

 

Jak uda ci się kupić używaną l96 (tak wiem nie taka baza miała być ale chociaż jest podobne do l118) to uda ci się zaoszczędzić 200zł+używany promyk to kolejne 100-150zł, ale różnie to bywa zależy jak się trafi.

 

L96

replika 420zł

komora 300zł

gumka lub gumka 30zł

dystanser h-hop 5zł

Lufa to minimum promyk. Znajdziesz w komisie bo w normalnym sklepie to raczej wątpie. nówka 340zł

Mancraft konwersja+adapter na kapsuły+reduktor z manometrem 810zł

razem= 1905zł + koszty przesyłki

Link to post
Share on other sites

@Wawi

 

Jak uda ci się kupić używaną l96 (tak wiem nie taka baza miała być ale chociaż jest podobne do l118) to uda ci się zaoszczędzić 200zł+używany promyk to kolejne 100-150zł, ale różnie to bywa zależy jak się trafi.

 

L96

replika 420zł

komora 300zł

gumka lub gumka 30zł

dystanser h-hop5zł

Lufa to minimum promyk. Znajdziesz w komisie bo w normalnym sklepie to raczej wątpie. nówka 340zł

Mancraft konwersja+adapter na kapsuły+reduktor z manometrem 810zł

razem= 1905zł + koszty przesyłki

A dało by się przerobić l96 tak żeby pasowały magi od l188, bo z przerobieniem lufy nie miałbym problemu ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...